zamknij
Księgowość z Pasją – Ewelina Dulęba

Księgowość z Pasją – Ewelina Dulęba

0udostępnień
17 stycznia 202085Views

Dziś w ramach artykułu “kobieta w biznesie” chcielibyśmy skupić się na księgowości, a dokładniej na księgowej, która przedstawia siebie jako: Księgowa z Pasją. Oprócz zawodu księgowej piastuje stanowiska takie jak Redaktor Naczelny serwisu dla księgowych Pakto.pl, Członek Zarządu i Główna Księgowa w biurze Rachunkowym Pakto Sp. z o.o., szkoleniowiec i założyciel Akademii Księgowości i Prawa Podatkowego Ewelina Dulęba, w ramach której szkoli księgowych i kandydatów na księgowych z Księgowości i Prawa Podatkowego.


Ewelina Dulęba to właśnie na niej skupimy się dziś i na kursach, które oferuje osobom, które chcą poszerzać swoje kwalifikacje. Dlaczego właśnie Ewelina Dulęba? – ponieważ jak pokazuje jej oficjalny Fan Page na facebook’u Pakto.pl – Ewelina Dulęba gromadzi ona już ponad 10 000 osób, które wspólnie z nią pasjonują się światem księgowości.

Ponadto nie udało nam się znaleźć żadnej innej księgowej ani biura rachunkowego, które cechowało by tak ogromne zaangażowanie społeczności na facebook’u.


Bezpłatne szkolenia z księgowości prowadzone online przez Ewelinę Dulęba za każdym razem ogląda kilka tysięcy osób, aktywnie biorąc udział w szkoleniu czego dowodem są setki a nawet tysiące komentarzy pod każdym szkoleniem.

Akademia Treningowa VAT

Oprócz bezpłatnych szkoleń Ewelina Dulęba tworzy też kursy PREMIUM i jednym z nich jest flagowy Kurs Vat od podstaw: AKADEMIA TRENINGOWA VAT – jak sama przyznała w krótkiej rozmowie to kurs, który cieszy się największą popularnością ale też wymaga najwięcej pracy i aktualizacji, poniewaz lata 2019/2020 to niezliczona ilość aktualizacji z zakresu Ustawy o Vat.

Kurs Vat: https://ewelinaduleba.pl/product/vat/

Zostań Mistrzem Księgowości PKPiR

To kolejne szkolenie autorstwa Eweliny Dulęba, z którego na dzień dzisiejszy skorzystało już kilka tysięcy osób. Jego jakość i zasobność w wiedzę popartą praktyką potwierdzają opinie osób, które znajdziemy w ofercie kursu jak i na Fan Page’u Pani Eweliny gdzie na chwilę obecną znajduję się ponad 290 opinii jej kursantów – WSZYSTKIE POZYTYWNE. To doskonały znak dla każdego, kto chce poszerzyć swoje kwalifikacje z zakresu Księgowości i Prawa Podatkowego.

Kurs PKPiR: https://ewelinaduleba.pl/product/kurs-pkpir/


Podsumowując, Pani Ewelina Dulęba idealnie pokazuje to, że pasja w pracy rodzi sukces – mało komu udaje się w tak krótkim czasie osiągnąć tak wiele i zbudować tak dużą i zaangażowana społeczność.

Cytując jedną z opinii kursantek: Konkretnie i na temat🙂 Szkolenie bardzo pomocne i praktyczne. Pani Ewelina zawsze motywuje do działania i ta pasja która zaraża🙂 Polecam !”

Więcej opinii a także informacji o działalności Eweliny znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/paktopl/

Fotele wiszące na Święta – kiedy zainwestować?

5 porad jak uczyć się języka angielskiego