zamknij
Wirtualna wymiana walut po kursie średnim w Rkantor.com

Wirtualna wymiana walut po kursie średnim w Rkantor.com

0udostępnień
7 lutego 2017420Views

Często podróże skłaniają nas do regularnej wymiany walut. Brak pieniędzy, jakimi posługują się mieszkańcy kraju do którego zmierzamy sprawia, że nie mamy możliwości kupna jedzenia czy zapłaty za podstawowe usługi. Przygotowania do wycieczki powinniśmy zatem zacząć od wymiany waluty.

Z korzyścią dla wymieniającego

Jak już zostało wyżej powiedziane – wymiana waluty to podstawa zanim wyruszymy w podróż. Nie każdy jednak posiada konto walutowe w banku, przy pomocy którego mógłby wymienić pieniądze na walutę, która go interesuje. Naprzeciw wychodzą więc kantory internetowe umożliwiające wymianę walut bez konieczności posiadania konta walutowego w banku oraz pozwalające wymieniać pieniądze z domowego zacisza. Oczywiście równie dobrze możesz skorzystać z usług np. kantoru w Warszawie lub innym mieście, do którego jest Ci po drodze.

To gdzie odbierzemy wymienione pieniądze jest naszą indywidualną sprawą. Możemy zrobić to w jednym z 263 oddziałów Raiffaisen Polbank, bądź skorzystać z innych dostępnych opcji. Równie często klienci kantory decydują się na wykonanie przelewu na e-mail lub na dowolnie wybrany przez siebie rachunek bankowy. Jeśli preferujesz wypłatę wymienionej waluty z pobliskiego bankomatu, to równie dobrze możesz skorzystać z tej właśnie opcji.

Zanim jednak dokonasz wymiany interesującej Cię kwoty, koniecznie sprawdź aktualny kurs walut. Na stronie Rkantor.com oferowanych jest ponad 19 różnych walut, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz tam akurat tą, która Cię interesuje. W przypadku jeśli kurs według Ciebie jest niekorzystny możesz ustawić tzw. zlecenie oczekujące.

Miły prezent od Rkantor

Zanim będziesz mógł dokonać swojej pierwszej wymiany waluty konieczne jest założenie darmowego konta na stronie Rkantor.com. Rejestracja zajmie Ci dosłownie jedną krótką chwilę. Jeśli przeprowadzisz ją prawidłowo to Twój wirtualny portfel zostanie zasilony punktami promocyjnymi w ilości wynoszącej 1000. Dodatkowo jeśli podczas rejestracji skorzystasz z możliwości wpisania kodu polecającego (np. 86842758), na Twoje konto wpłynie 500 dodatkowych punktów.

Dzięki otrzymanym punktom będziesz mógł dokonać wymiany waluty po kursie średnim bez spreadu. Punkty możesz wykorzystać przez okres pół roku w dowolnie wybranej przez siebie transakcji. Jeśli chciałbyś pozyskać dodatkowe punkty promocyjne to wystarczy, że polecisz Rkantor swoim znajomym, którzy podczas rejestracji użyją Twojego kodu polecajacego.

Stres i frustracja

Jak rozróżnić frustrację od stresu?

Bieganie

Chcesz biegać? Najpierw zmień swoje nastawienie psychiczne