zamknij
Zegarki Festina Mademoiselle skąpane w księżycowym pyle

Zegarki Festina Mademoiselle skąpane w księżycowym pyle

0udostępnień
16 sierpnia 2017388Views

We współpracy ze znaną niemal wszystkim marką Swarovski, Festina stworzyła przepiękne i niezwykle oryginalne modele zegarków, które są ukłonem w stronę kobiet. Seria Festina Mademoiselle to urzekające zegarki damskie na pasku lub bransolecie. Wszystkie posiadają certyfikat potwierdzający oryginalność kryształków, które mienią się na ich tarczach.

Jak sama nazwa wskazuje damskie zegarki Festina Mademoiselle dedykowane są współczesnym damom, kobietom z klasą, które przy doborze dodatków stawiają przede wszystkim na ponadczasową elegancję i jakość. Każdy model z nowej kolekcji jest wyjątkowy. Wiele z nich posiada plecioną bransoletę wykonaną ze stali. Inne z kolei zapinane są na elegancki pasek z naturalnej skóry.

Na największą uwagę zasługuje jednak tarcza, ponieważ to w niej umieszczone zostały legendarne kryształki Swarovski. Modne zegarki damskie wyglądają jak skąpane w niezwykłym, księżycowym pyle. Odbijają światło w najróżniejszy sposób, co wzmacnia piękny efekt, jaki towarzyszy ich noszeniu. Jednym z najpiękniejszych wariantów jest model F20338-3 na bransolecie. Różowe złoto zestawione z granatowymi kryształkami robi imponujące wrażenie, choć w tej niezwykłej kolekcji zegarków damskich Festina Mademoiselle można oczywiście znaleźć także bardziej stonowane wersje w srebrnej oprawie jak modele F20331-1 na bransolecie, czy F20334-1 na białym pasku.

Design niewątpliwie wyróżnia kolekcję na tle innych zegarków, jednak skupmy się przez chwilę na cechach praktycznych omawianych zegarków. Tarcza zegarka została wyposażona w elastyczne szkiełko mineralne, które jest niezwykle odporne na wszelkie stłuczenia czy pęknięcia. Zegarki Festina Mademoiselle posiadają różne rodzaje zapięć. Jedno z nich, to klasyczne zapięcie na sprzączkę towarzyszące paskom z kolei drugie, to tzw. G-link. Dzięki takiemu zapięciu możliwa jest regulacja długości bransolety zegarka. Warto również zaznaczyć, że wszystkie modele posiadają dwuletnią gwarancję.

Festina od zawsze słynęła z produkcji sportowych zegarków. Nowa seria modeli kierowanych do kobiet to spore zaskoczenie. Trzeba jednak przyznać, że dopracowana wytrzymałość zegarków idąca tym razem w parze z elegancją i subtelnością to połączenie, które musiało się udać. Cała seria dostępna jest w ofercie autoryzowanego sklepu zegarek.net, dedykowanej kobietom: www.zegarek.net/zegarki/damskie/index.html

Wybieramy torbę sportową na fitness

Makijaż permanentny brwi – co warto wiedzieć?