zamknij
Perfumy (tylko) damskie z największych domów mody

Perfumy (tylko) damskie z największych domów mody

0udostępnień
28 października 2016394Views

Niewiele jest wielkich marek modowych, które skupiają się w tej chwili wyłącznie na kobietach. Nawet jeśli Dior, Chanel czy Dolce&Gabbana dedykowały na początku swoją działalność wyłącznie płci pięknej, to z biegiem czasu zaczęły również wypuszczać kolekcje dla mężczyzn. W ten sposób z najbardziej luksusowych marek odzieżowych i kosmetycznych mogą korzystać wszyscy. Czy jednak są takie, które chcą dopieszczać wyłącznie nas?

Kobieta projektuje dla kobiety

Chociaż wielu największych projektantów modowych świata jest płci męskiej, to również kobietom zawdzięczamy doskonały asortyment. Torebki, spódnice, perfumy, szminki – choć niektórzy panowie naprawdę dobrze trafiają ze swoimi pomysłami w nasze gusta, nikt przecież nie zrozumie ich lepiej od innych dam. Kobiety odpowiadają na nasze potrzeby, dlatego to, co proponują w swoich projektach trafia do nas lepiej. Zdarza się, jednak, że to mężczyzna zajmuje się tworzeniem dodatków, odzieży czy perfum dla kobiety – wystarczy tu wymienić Christiana Diora czy marca Jacobsa, który zresztą początkowo mocno skupiał się na damskiej części swoich odbiorców.

tagomago-perfumy-tylko-damskie-z-najwiekszych-domow-mody-2

Perfumy największych domów mody

Oczywiście wszystkie z nas kojarzą choćby Coco Mademoiselle od Chanel, Angel od Thierry Muglera, Miss Dior od Diora czy Light Blue od Dolce&Gabbana – znanych perfum damskich jest bez liku. Sięgając po flakony naszych ulubionych modowych projektantów upewniamy się, że dopełnią naszego stylu. To luksus, na który każda z nas chce i powinna sobie pozwolić. Perfumy, które pochodzą z domów mody są sprawdzone, ale i pozwalają nam dookreślić siebie. Jeśli wciąż szukamy ulubionej marki, trudno może być nam ją wybrać.

Dom mody tylko dla kobiet

Jeśli chcemy mieć pewność, że dany dom mody dedykuje swoją pracę głównie nam, i znaleźć perfumy, które będą idealnie wyrażać naszą naturę możemy oddać się w ręce Chloe. Powstała ponad pół wieku temu i w roku 1966 oddana we władanie Karla Lagerfelda (został tam głównym projektantem), marka ta od początku przeznaczyła swoją działalność wyłącznie płci żeńskiej. Dom mody Chloe został oczywiście stworzony przez kobietę i to dzięki niej powstały jego stylowe, mocno damskie, zarówno eleganckie jak i nowoczesne kolekcje, które od lat pozwalają milionom dziewcząt na świecie czuć się świetnie.

tagomago-perfumy-tylko-damskie-z-najwiekszych-domow-mody-3

Perfumy Chloe

Jako kompleksowy, wielki dom mody, Chloe ma swej ofercie również szeroką gamę zapachów kobiecych – flakoniki spod znaku różowego pudru skreślają wszelkie wątpliwości. To perfumy wyłącznie dla pań. Taka forma działalności czyni markę ekskluzywną i wyjątkową – niewielu światowej sławy projektantów potrafi zrezygnować z potencjalnych klientów, jakimi mogą być mężczyźni. Perfumy Chloe są więc tylko damskie (możemy przyjrzeć im się choćby tu: http://tagomago.pl/producent/135/Chloe/). Pełne kwiatów i owoców, piżma i bursztynu, często z dodatkiem róży zapachy te są seksowne i mocno podkreślają dziewczęcość, młodość i świeżość.

Kwintesencja kobiecości w zapachu

Pudrowy róż, przepiękne flakony, mocno kwiatowe kompozycje, wanilia to wyznaczniki perfum Chloe. Będziemy czuły się w nich elegancko, ale i wyjątkowo. Marce zaufały miliony kobiet na całym świecie. Ten znany dom mody zatrudnia profesjonalnych perfumiarzy, dlatego kompozycje zapachów, ich trwałość, jakość i głębia gwarantują nam najwyższej klasy, luksusowy produkt. Perfumy Chloe nie przerażają również ceną.

Dieta antycellulitowa

Innowacyjność przedsiębiorstw kluczem do sukcesu