zamknij
RAU Cosmetics – bliżej natury

RAU Cosmetics – bliżej natury

0udostępnień

Choć każdy człowiek jest z natury piękny, to na przestrzeni tysiącleci ludzie redefiniowali pojęcie piękna. W dzisiejszych czasach pogoń za pięknem jest zjawiskiem powszechnym i normalnym, jednak najczęściej starania o idealny wygląd zewnętrzny nie idzie w parze ze zdrowiem. Wiele firm kosmetycznych licytuje się w swoich ofertach, kierując w stronę konsumentów obietnice, które najczęściej nie wytrzymują konfrontacji z rzeczywistością. Jak więc możemy właściwie zadbać o swój wygląd i zdrowie?

Współczesny przemysł kosmetyczny opiera się na osiągnięciach biotechnologii, której badania wykorzystywane są przy produkcji kosmetyków, przeznaczonych do indywidualnej pielęgnacji skóry każdego rodzaju. Obecnie, na polskim rynku dostępne są szerokie gamy produktów do pielęgnacji czy makijażu, jednak niewielu konsumentów wie o ich pochodzeniu , a także sposobie produkcji.

W wyniku dużej konkurencji, wiele firm kosmetycznych idzie na ustępstwa w produkcji, w skutek czego jakość i cena produktu najczęściej nie idą ze sobą w parze. Skóra jako największy narząd człowieka, jest bardzo podatna na wchłanianie różnych substancji z zewnątrz, a w tym chemikaliów. Należy więc starannie dobierać artykuły kosmetyczne, mające bezpośredni kontakt ze skórą. Z tego powodu, wschodząca marka RAU Cosmetics przedstawiła własną propozycję produktów, oferując gamę ponad 80 kosmetyków pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Jej zamierzeniem było maksymalne zbliżenie do natury, dlatego też kosmetyki te nie zawierają chemicznych olejów mineralnych i parabenów. Postawiono na naturalność składników, ponieważ bazą produktów pielęgnacyjnych RAU Cosmetics są substancje pochodzenia roślinnego. Aby zwiększyć skuteczność działania substancji aktywnych, w większości zrezygnowano również z olejów silikonowych i emulgatorów, które mogą mieć negatywny wpływ na skórę ze skłonnościami do alergii i trądziku. To nowatorskie lecz profesjonalne podejście do produkcji naturalnych kosmetyków, pozwala na skuteczną pielęgnację ciała o różnym stopniu tolerancji i wrażliwości na substancje.

Każda skóra jest inna, jednak wszystkie jej odmiany łączy jedno – potrzeba kompleksowej ochrony. Wieloletnie doświadczenie w branży RAU Cosmetics pozwoliło na wprowadzenie skutecznych preparatów takich jak Hydrolite® i Argireline®. Pierwszy z nich,jako łagodny składnik antyalergiczny, ma zbawienny wpływ na skórę młodą i dojrzewającą z problemami. Dodatkowo składnik ten delikatnie oczyszcza pory i usuwa nadmierne wydzielanie sebum. Doskonale łagodzi podrażnienia i intensywnie nawilża, jednocześnie nie narażając organizmu na niechciane skutki uboczne. Z kolei innowacyjny preparat Argireline® , efektywnie łagodzi nawet najgłębsze zmarszczki i zapobiega procesom starzenia się. Tym samym zregenerowana skóra dojrzała odzyskuje naturalny i świeży wygląd.

Dużą zaletą produktów marki RAU Cosmetics jest szczególna dbałość o wysoką jakość wykonania, a świadczy o tym zdobyty certyfikat niemieckich standardów jakości, którego zasadami kierują się przy produkcji . Warto również zwrócić uwagę na cenę kosmetyków pielęgnacyjnych wschodzącej marki na polskim rynku, która swoją ofertę dostosowała do optymalnych rozmiarów każdego portfela. Dzięki temu każdy konsument będzie mógł zaznać odrobiny luksusu, zamkniętej w przyjaznych dla środowiska opakowaniach z higieniczną pompką do aplikacji. Pomimo braku tradycyjnego kartonika, położono szczególny nacisk na przejrzystość składu swoich kosmetyków, tak aby każdy konsument miał pewność, że korzysta z wartościowych dobrodziejstw natury.

Na stronie internetowej sklepu RAU Cosmetics zamieszczono pokaźnych rozmiarów leksykon, w którym znajduje się ponad 120 opisów substancji powszechnie występujących w większości kosmetyków. Ułatwi to wybór odpowiedniego produktu pielęgnacyjnego dla danego typu skóry, a przy tym zwiększy skuteczność jego działania.

Podsumowując, produkty RAU Cosmetics to zdecydowanie nowość na rynku, która przeniesie nas na wyższy poziom luksusu. Każda skóra jest inna, jednak każda zasługuje na kompleksową ochronę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta, do każdego zamówienia z e-sklepu, dołączane są bezpłatne próbki, dzięki którym testowanie nowych produktów pielęgnacyjnych stanie się łatwe i komfortowe.

Wybieramy torbę sportową na fitness

Zegarki Festina Mademoiselle skąpane w księżycowym pyle