zamknij
Chcesz zadbać o swój wygląd i odświeżyć szafę latem? Wybierz Galerię Łomianki i darmowe konsultacje ze stylistką!

Chcesz zadbać o swój wygląd i odświeżyć szafę latem? Wybierz Galerię Łomianki i darmowe konsultacje ze stylistką!

0udostępnień
3 lipca 20201448Views

Wiele osób zaczyna coraz chętniej korzystać z możliwości, jakie pojawiły się po rozpoczęciu odmrażania gospodarki. Możliwość wspólnych wyjść czy spotkań ze znajomymi to coś, na co czekało wielu, jednak również wiele osób stęskniło się za stacjonarnymi zakupami! Zmienna pogody sprawia, że to również czas na odświeżenie naszej garderoby, pora więc wybrać się do podwarszawskiej Galerii Łomianki.

Galeria Łomianki to kameralne centrum handlowe, które jednak regularnie wybierane jest przez wielu mieszkańców nie tylko Łomianek, ale również okolic. Ma ono do zaoferowanie klientom naprawdę wiele, a jedną z usług, o której nie można zapomnieć, to darmowe konsultacje ze stylistką – Małgorzatą Marszałek! To idealna opcja dla tych, którzy w swoich wakacyjnych stylizacjach chcą coś zmienić!

Darmowe konsultacje ze stylistką – tak, to możliwe!

Spotkania z Małgorzatą Marszałek niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Chwali je również wiele osób, co widać m.in. na profilu Galerii na Facebook. Jak zawsze, na konsultacje można zapisać się pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/ – same spotkania odbywają się kilka razy w miesiącu.

W dobie koronawirusa spotkania, do odwołania, zmieniły odrobinę swoją formułę. Ich czas został skrócony, z dwóch godzin do jednej, jednak samo spotkanie poprzedzone jest wnikliwą rozmową telefoniczną. To podczas niej osoba umówiona z Małgorzatą będzie mogła określić swoje potrzeby oraz oczekiwania. Element ten zawsze był realizowany podczas spotkania, jednak z powodu kornawirusa skrócenie spotkania i realizacja rozmowy w innej formie jest opcją po prostu bezpieczniejszą.

Dodatkowo, podczas konsultacji i zakupów klient/klientka oraz stylistka muszą zachowywać odstęp wynoszący przynajmniej 2 metry, nie można zapomnieć też o zasłonięciu ust oraz nosa np. maseczką. Wszystko to w trosce o zdrowie nie tylko stylistki, ale również samych klientów.

Pomimo pewnych zmian konsultacje tego typu są cały czas idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą ubierać się inaczej, lepiej, jednak nie mają na siebie pomysłu. Małgorzata doradzi im, w czym będą wyglądać naprawdę dobrze, pokaże jak ukrywać wady swojego wyglądu oraz jak eksponować jego zalety. Odpowiednio dobrane ubrania oraz dodatki mogą sprawić, że będziemy prezentować się skrajnie atrakcyjniej, warto o tym pamiętać!

Chociaż spotkania ze stylistką wydają się domeną kobiet, nic bardziej mylnego, konsultacja oraz wspólne zakupy – często to główny punkt spotkania – oferowane są zarówno klientkom, jak i również klientom Galerii Łomianki. Więcej o darmowych konsultacjach ze stylistką można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Oferta Galerii Łomianki – w tych sklepach znajdziesz ubrania i dodatki, które do Ciebie pasują!

Gdy zdecydujemy się na konsultacje z Małgorzatą Marszałek, razem z nią będziemy mogli ruszyć na zakupy, w których pomoże nam ona znaleźć te ubrania i dodatki, w których będziemy prezentować się naprawdę bardzo atrakcyjnie! Wszystko to oczywiście w Galerii Łomianki, która – pomimo swojej kameralności – ma do zaoferowania swoim gościom naprawdę bogatą ofertę sklepów.

Jeżeli poszukujemy oferty modowej, będziemy mogli sprawdzić ofertę takich sklepów i salonów, jak Bytom, Carry, Diverse, H&M, Adidas, Lavard, Mohito, Monanri, Promod, Sinsay, Sizzer oraz wielu innych. Jak widać, są to propozycje uniwersalne, jak i przeznaczone konkretnie dla kobiet lub mężczyzn, niezalezienie od tego, czy poszukują nowej, sportowej bluzy, czy garnituru lub lnianej koszuli.

Oczywiście odpowiednia odzież to tylko początek tworzenia naszych nowych stylizacji. O ile będzie to oczywiście baza, nie zapominajmy o tym, że olbrzymie ważne będą również dodatki, w tym biżuteria czy zegarki, te ostatnie oczywiście zwłaszcza w przypadku mężczyzn. Z tego powodu warto odwiedzić również takie salony, jak Jubiton, Time Station oraz W. Kruk, które również znajdziemy na terenie Galerii w Łomiankach.

Nie zapominajmy również o odpowiednim obuwiu, czy to wygodnym i sportowym, czy to eleganckim i wieczorowym. Czeka na nas bogata oferta nie tylko wspomnianego już wcześniej sklepu Sizzer, ale również CCC, Ryłko czy Wojas. Zarówno klienci, jak i klientki znajdą w nich na pewno to, czego poszukują.

Pełną ofertę sklepów dostępnych na terenie Galerii Łomianki można sprawdzić na jej stronie internetowej, pod adresem https://galerialomianki.pl/sklepy/.

Promocje w Galerii Łomianki – nie zapomnij o oszczędzaniu!

Promocje w Galerii Łomianki dostępne są przez cały rok, nie tylko w sezonie pełnym wyprzedaży. Warto je sprawdzić, zanim udamy się na zakupy. Jak zwykle, wszystkie aktualne promocje i wyprzedaże, również dostępne są na stronie internetowej, pod adresem https://galerialomianki.pl/promocje/ – ich śledzenie to idealne rozwiązanie, jeżeli naprawdę nie lubimy przepłacać!

Jak poinformować ( prawie byłego) męża o rozwodzie? Trudne pytanie, ale i trudna odpowiedź

Dlaczego warto mieć szpilki na platformie?