zamknij
Czy warto kupić kolczyki łapacz snów?

Czy warto kupić kolczyki łapacz snów?

0udostępnień
18 marca 20211139Views

Łapacz snów, to na pewno bardzo ciekawa symbolika, ponieważ były one wykorzystywane przez kanadyjskich Indian, a co za tym idzie znane są już od dawien dawna. Przypominały one siateczkę z niewielkimi oczkami, która była udekorowana ptasimi piórami. Łapacze snów, zawsze były umieszczane na ścianie, pod którą stało łóżko. Wierzono, że będą one zatrzymywać złe sny. Obecnie, motyw ten jest bardzo chętnie wykorzystywany w biżuterii, dlatego też różni jubilerzy mają we własnej ofercie na przykład kolczyki łapacze snów. Czy warto się na nie zdecydować?

Kolczyki łapacz snów – czy warto kupić?

Każda osoba, której zależy na tym, aby mieć we własnej kolekcji ciekawe kolczyki, zdecydowanie powinna postawić właśnie na model z łapaczem snów. Okrągła forma złotych, czy też srebrnych kolczyków, jest przełamana zwisającymi luźno elementami w kształcie piór. Taka właśnie forma kolczyków sprawi, że szyja będzie się prezentowała doskonale. Ciekawe kolczyki łapacz snów, to właśnie rodzaj biżuterii, jakiego nie można zlekceważyć i przejść obok niebo obojętnie. Atrakcyjne wzornictwo wraz z ciekawą symboliką sprawiają, że tego typu biżuteria na pewno spodoba się kobietom, które lubię styl casualowy z elementami boho, czy też lubują się w stylu indiańskim. Kolczyki takie, to również swego rodzaju amulet. Piórka w niektórych modelach występują w ciekawych kolorach, dzięki czemu można dobrać taki rodzaj, jaki najbardziej nam się podoba. Sprawi to, że uroda będzie delikatnie podkreślona, natomiast cały ubiór będzie się subtelnie wyróżniał. Takie właśnie kolczyki z motywem łapacza snów, doskonale sprawdzą się na każdą okazję. Można je ubrać, na przykład na uczelnię, do pracy, na spotkanie ze znajomymi, na randkę, czy też na imprezę.

Jakie znaczenie w biżuterii ma łapacz snów?

Obecnie oferta biżuterii z motywem łapacza snów, jest naprawdę ogromna. Jednakże, nie ulega wątpliwości, że zdecydowanie najchętniej wybierane są kolczyki łapacz snów, które delikatnie zaznaczą szyję. Dzięki nim, każda kobieta jest w stanie stworzyć wyjątkowy outfit. Jednocześnie musimy pamiętać, że motyw ten zwraca uwagę, także jeżeli się na niego decydujemy, powinniśmy zrezygnować z innych dodatków. Symboliczna biżuteria z łapaczem snów, ma nas chronić przed wpływem złych. mocy. Ponadto, dzięki wiszącym frędzlom, czy też piórkom rytmicznie porusza się podczas chodzenia, zatem na pewno każdy ją zauważy. Biżuteria z takim motywem, będzie doskonałym pomysłem na prezent dla kobiety, która lubi nietypową biżuterię.

Zmarszczki oraz przebarwienia na szyi i dekolcie – jak się ich skutecznie pozbyć?

CACI Synergy System – nowy trend w odmładzaniu, który pokochały gwiazdy Hollywood