zamknij
Mój pierwszy biustonosz – jak znaleźć idealny?

Mój pierwszy biustonosz – jak znaleźć idealny?

0udostępnień
5 czerwca 20191326Views

Kupowanie biustonosza po raz pierwszy może być zarówno ekscytujące, jak i zniechęcające. Jest tak wiele opcji do wyboru, że dla niektórych młodych dam może to być przytłaczające. Czasem aż tak bardzo, iż ma się ochotę po prostu wziąć pierwszy stanik i nie przejmować się niczym więcej. To błąd!

Każda brafitterka potwierdzi, jak ważne jest:

  • wybrać odpowiedni rozmiar
  • uzyskać najlepsze dopasowanie

Postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, aby uzyskać fantastyczne wrażenia z powodu zakupu swojego pierwszego stanika, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – brarevolution.com na pewno Cię zainteresuje.

Odpowiedni rozmiar stanika

Nie zakładaj, że masz najmniejszy rozmiar tylko dlatego, że jest to Twój pierwszy stanik. Właściwe dopasowanie zaczyna się od wykonania pomiarów, które można łatwo wykonać w domu albo które może pobrać profesjonalna pomoc jaką jest brafitterka.

Jeśli chcesz sama pobrać wymiary:

  • Użyj taśmy krawieckiej, aby zmierzyć cały biust i zapisz pomiar.
  • Następnie zmierz całą klatkę piersiową (tuż pod piersiami) – zapisz.

Dodatkowo:

  • Upewnij się, że nie trzymasz taśmy zbyt ciasno lub zbyt luźno.
  • Wykonaj pomiary na gołej skórze, nigdy na innym biustonoszu czy bluzce.

Wprowadź swoje pomiary do pierwszego lepszego kalkulatora rozmiarów biustonosza online lub zabierz je ze sobą do dowolnego renomowanego sklepu z bielizną, aby tam brafitterka pomogła CI je przełożyć na odpowiedni rozmiar.

Rodzaj biustonosza

Nawet najdokładniejsze pomiary biustonosza nie gwarantują perfekcyjnego dopasowania za każdym razem, ponieważ każdy styl biustonosza jest różnie cięty, a rozmiary między poszczególnymi markami również mogą być nieco inne. Po wybraniu kilku stylów w swoim rozmiarze, weź je do przymierzalni. Nie bój się regulować ramiączek – to koniecznie aby uzyskać doskonałe dopasowanie. Pamiętaj, że rozmiary marek bielizny mogą się różnić, więc nie martw się tym, co mówi metka.

Dziewczęcy biustonosz powinien pasować idealnie, gdy stoisz nieruchomo, ale ponieważ nikt nie spędza dużo czasu stojąc nieruchomo w codziennym życiu, powinnaś też będąc w przymierzalni spróbować kilku pozycji w przymierzalni, aby upewnić się, że w każdej z nich jest Ci wygodnie. Spróbuj pochylić się do przodu i wyciągnij ręce nad głowę, aby się upewnić, że piersi leżą w miseczkach w wygodny, estetyczny i właściwy sposób. Chcesz lepiej zrozumieć, jak dobrze Twój biustonosz będzie wyglądał razem z Twoim ubraniem? Poświęć też chwilę na włożenie koszuli, gdy jesteś w przymierzalni. Tak uzyskasz profesjonalne dopasowanie swojego pierwszego biustonosza.

Jak prawidłowo trzymać długopis?

Służbowy obiad we Francji. Jak zachować się przy stole?