zamknij
Pomysły na biznesowe życzenia świąteczne

Pomysły na biznesowe życzenia świąteczne

0udostępnień
życzenia świąteczne

Pod koniec roku, wiele firm ma w zwyczaju wysłać do klientów, dostawców i innych partnerów handlowych biznesowe kartki świąteczne bądź listy z życzeniami. pozdrowienia z wakacji lub liter. Jak zatem napisać życzenia, które będą brzmiały profesjonalnie i szczerze, a przy tym nie obrażą czyichś uczuć religijnych? Oto kilka pomysłów, jak napisać biznesowe życzenia świąteczne.

List z życzeniami świątecznymi

Jeśli postanowiłaś wysłać – zamiast kartki – list świąteczny, to napisz go na papierze firmowym.

Oto przykładowy list z życzeniami świątecznymi, który możesz dostosować do własnych potrzeb:

Szanowna Pani Prezes,
zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Korzystając z tej okazji, chcielibyśmy podziękować Pani firmie za to, że towarzyszy nam tak długo. To partnerzy tacy jak Pani sprawiają, że nasza praca to duża przyjemność a firma odnosi sukcesy.
Niech Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok będą wypełnione radością, szczęściem i wieloma sukcesami. Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę w przyszłym roku, jak i w następnych.
Wesołych świąt!
(Nazwa firmy)

Kartka świąteczna

Znalezienie właściwych słów może być trudniejsze kiedy tworzysz życzenia świąteczne do partnerów biznesowych. Nie znasz ich tak dobrze jak swoich przyjaciół czy członków rodziny.

Fot. Fotolia.com

Oto kilka bezpiecznych zwrotów, które możesz uwzględnić w życzeniach świątecznych skierowanych do klientów czy kontrahentów:

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego i dostatniego Nowego Roku z (nazwa firmy)!

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dobrobytu w całym nadchodzącym roku.

W uznaniu naszej długoletniej współpracy, chcielibyśmy złożyć najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Przyjaciołom z firmy …..….. ślemy moc życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku!

Wszyscy nasi pracownicy życzą Państwu wielu radosnych chwil przy wigilijnym stole oraz samych sukcesów w Nowym Roku.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć radości i rodzinnie spędzonych chwil. A w Nowym Roku – szczęścia i zadowolenia ze współpracy z naszą firmą!

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia składa (nazwa firmy).

Firma (nazwa) składa życzenia szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku – energii i zapału do przyszłych działań.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, nasza firma składa Państwu najserdeczniejsze życzenia pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń.

biznesowe życzenia świąteczne

Savoir vivre – biznesowe życzenia świąteczne

stres

Jak uniknąć stresu związanego z wysyłaniem kartek świątecznych?