zamknij
Czym wyróżniają się naturalne świece sojowe i gdzie je kupić w przystępnej cenie?

Czym wyróżniają się naturalne świece sojowe i gdzie je kupić w przystępnej cenie?

0udostępnień
30 marca 2023952Views1Komentarz

Coraz więcej osób sięga po naturalne świece sojowe, głównie dlatego, że są ekologicznym produktem. Wszystko to za sprawą wszechogarniającego nas plastiku. Ludzie tęsknią za naturalnymi produktami, w związku z czym sprzedaż naturalnych świeć sojowych rośnie. Czym się one wyróżniają i gdzie można je kupić? Sprawdzamy!

Dlaczego warto kupić naturalne świece sojowe?

Gdyby postawić przed kimś dwie świece – jedną naturalną, a drugą sztuczną, to ta osoba z pewnością wybrałaby świecę naturalną. Dlaczego? Naturalne świece od razu kojarzą się z czymś zdrowym i lepszym. Każdy z nas ma zakodowane, że wyroby naturalne są po prosu dla nas bardziej przyjazne, ponieważ bazują na zasobach ziemi.

Naturalne świece sojowe https://beeherbs.pl/swiece-sojowe/ przyciągają więcej osób do siebie. Są pochodzenie roślinnego, stąd skradły serca wegan. Prócz tego mają jeszcze kilka innych zalet, które działają na ich korzyść.

Pierwszą z nich jest oczywiście biodegradowalność. Wosk sojowy jest w stu procentach biodegradowalny w przeciwieństwie do świec ze sztucznego wyrobu. Sojowe świece wytwarzane są z nasion soi. Dlatego są dobre również dla alergików, bo nie posiadają szkodliwych pierwiastków.

Kolejną zaletą naturalnych świec jest ich dwa razy dłuższy czas palenia niż w przypadku świec sztucznych. W związku z tym, pomimo większej ceny, są bardziej wydajne i opłacalne. Dodatkowo podczas spalania nie wytwarzają szkodliwych substancji.

Świece sojowe wyróżniają się na tle innych świec także tym, że nie mają zapachu. Mogą wiec pozostawać neutralne aromatycznie lub pachnieć w określony sposób, gdy dodamy do nich naturalne substancje zapachowe.

Świece sojowe są też bardzo łatwe w czyszczeniu. Jeśli zakupimy świecę bez szkła ochronnego i wosk znajdzie się na jakiejś tkaninie, w prosty sposób można się go pozbyć. Wystarczy jedynie odrobina wody i mydła.

Gdzie kupić świece sojowe?

Istnieje wiele miejsc, gdzie można zakupić świece sojowe. Należą do nich głównie sklepy internetowe, których jest obecnie bardzo dużo na rynku np. beeHERBS, zatem jest w czym wybierać.

Można je znaleźć również w sklepach stacjonarnych, należy tylko zwrócić na oznaczenia świec, żeby znaleźć te sojowe.

Dużą popularnością cieszą się też zakupy u prywatnych osób, które same robią takie świece. Jeśli zależy Ci na oryginalności produktu pod względem wyglądu, to powinieneś zgłosić się właśnie do rękodzielników. Można ich znaleźć m.in. w social mediach, gdzie reklamują swoje małe biznesy. Oryginalna świeca nie tylko przyozdobi dom, ale będzie też idealnym prezentem dla kogoś.

Jak wybrać koszulę damską do pracy?

Eva Minge – poznaj bliżej tą polską projektantkę mody!