zamknij
Asymetryczne bluzki damskie

Asymetryczne bluzki damskie

0udostępnień
27 marca 20181337Views

Obecna moda pozwala na znacznie więcej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś nikogo nie zaskakują jaskrawe kolory czy inne tego typu zabiegi, a dochodzi do coraz śmielszej zabawy samą formą. Tak właśnie jest w przypadku asymetrycznych bluzek damskich, które pojawiają się w coraz to większej liczbie fasonów i w coraz większej ilości lookbooków marek modowych. Dziś nikogo nie dziwi projekt z odkrytymi plecami czy lewą częścią dłuższą niż ta z prawej strony a ostateczną granicą, czy barierą dla projektantów jest… ich wyobraźnia!

Każdy je uwielbia

Skąd bierze się tak gwałtownie rosnąca popularność projektów z zaburzoną symetrią? Czy chodzi o to, że lubimy mieć coś, co jest inne? Nie do końca! My uważamy, że jest to spowodowane bardziej faktem, że są one bardzo, ale to bardzo uniwersalne. Nie tylko absolutnie każda z kobiety jest w stanie znaleźć coś dla siebie, ale także pozwalają one na bardzo dużo w zakresie ukrywania i eksponowania tego, co najlepsze w naszej sylwetce. Takie modelowanie figury przy pomocy bluzek wraz z odpowiednio dopasowanym dołem może zdziałać prawdziwe cuda! Sprawdź damskie bluzki Ralpha Laurena https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-dlugi-rekaw-bluzki-ralph-lauren

Magia oversize

Szczególną popularnością cieszą się, chociażby bluzki w typie oversize, będące idealnym wyjściem dla kobiet pragnącym ukryć co nieco. Przykładowo, kształt trapezu o wydłużonych bokach pozwoli na ukrycie naszego brzucha przy jednoczesnym, optycznym wydłużeniu sylwetki. Z drugiej strony, gdy mamy bardzo szczupłą, z wąskimi biodrami i małym biustem przy pomocy fasonu oversize możemy sprytnie wymodelować naszą sylwetę poprzez wydłużenie tyłu bluzki.

Odkryj swoje plecy

Wspomnieliśmy już wcześniej o tym niezwykle kobiecym fasonie, jakim jest bluzka z odkrytymi plecami, zwykle występujący do spółki z zabudowanym przodem. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, możemy zabawić się w głębokość tego wycięcia. Niezależnie od tego, czy wybierzemy projekt odsłaniający w dyskretny sposób kark i trochę pleców albo pójdziemy na całość i zechcemy całkowicie je odsłonić, uzyskany efekt będzie niezwykle kuszący dla każdego mężczyzny!

Tutaj znajdziesz bluzki damskie od Tommyego Hilfigera.

Podsumowanie

Asymetria wykorzystywana w markowych bluzkach damskich dała całym rzeszom kobiet bardzo ciekawe możliwości do eksperymentowania i bawienia się modą. Możemy przy ich pomocy osiągnąć efekty, jakie byłyby nieosiągalne, przy nazwijmy to „standardowych” bluzkach. Tak naprawdę wystarczy znać swoje ciało i wiedzieć co warto wyeksponować, aby znaleźć coś, co sprawi, że poczujemy się wyjątkowe i atrakcyjne – przede wszystkim same dla siebie.

Czemu pracownicy nie są wierni korporacjom? Oto prawdziwe powody

Jak zostać konsultantką Oriflame?