zamknij
Jak zostać konsultantką Oriflame?

Jak zostać konsultantką Oriflame?

0udostępnień
27 marca 20181811Views

Marka Oriflame stale cieszy się rosnącą liczbą konsultantek oraz klientek, co nie jest dziwne, ponieważ rzeczywiście w firmie tej można kupić kosmetyki najwyższej jakości. Dlatego nie dziwi też fakt, że sporo spośród dotychczasowych klientek Oriflame decyduje się na to, by zostać konsultantkami. Mogą wtedy liczyć na promocyjne ceny kosmetyków.

Co musi zrobić kandydatka na konsultantkę?

Każda klienta Oriflame zastanawiająca się nad tym, jak zostać konsultantką powinna zdecydować się na to, kto może wprowadzić ją do firmy. Najczęściej wybór pada na konsultantkę od której kupuje kosmetyki. Konsultantki kupować kosmetyki w cenie niższej niż cena katalogowa, sprzedają produkty oraz zarabiają na siebie.
Oczywiście, rozwijają się również zawodowo i osobowościowo, pracując z ludźmi. Wymogiem jest to, aby przyszła konsultantka miała skończone 16 lat.
Jeżeli przystąpi do Oriflame to może liczyć na: nieograniczony dostęp do sklepu Oriflame, hurtowe ceny produktów, robienie zamówień w dowolnym czasie, całoroczną zniżkę 23% od cen katalogowych, otrzymywanie próbek oraz możliwość uzyskania specjalnych nagród w Programie Witamy.
Wystarczy, żeby zarejestrowała się w klubie Oriflame, co może zrobić osobiście
u konsultantki bądź też za pośrednictwem Internetu. Rejestrując się internetowo otrzyma maila z osobistym numerem oraz z hasłem dostępu do sklepu Oriflame. Opłata za rejestrację to symboliczna złotówka. Po zakończonej rejestracji konsultantka ma przed sobą 2 okresy katalogowe na start, kiedy to musi złożyć pierwsze zamówienie. Jeżeli tego nie zrobi, to jej konto wygasa.

Elastyczność pracy konsultantki

Dużą zaletą bycia konsultantką jest to, że może ona pracować o dowolnej porze dnia. Może to być praca weekendowa bądź codzienna. Również, kiedy tylko konsultantka będzie chciała to może się wypisać. Bonusy, które są dostępne dla konsultantek Oriflame rzeczywiście są kuszące, w związku z czym nie jest dziwne, że w tej chwili tak wiele kobiet decyduje się na taką właśnie pracę dodatkową.

Asymetryczne bluzki damskie

Szczotka do łamliwych włosów – jaką wybrać?