zamknij
Dodatki do ubioru pasujące idealnie do biura

Dodatki do ubioru pasujące idealnie do biura

0udostępnień
szal

Wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. W przypadku mody, takimi szczegółami bywają zazwyczaj dodatki. Ich charakter podkreśla najlepiej unikalną kompozycję ubrań do pracy.

Zasadniczo dodatki powinny odpowiadać stylowi kobiety i podkreślać jej styl. Warto też by były dobrej jakości i odpowiadały zasadzie „detal wieńczy dzieło”. Dlatego warto zainwestować w dobrej jakości torbę, buty czy pasek. Najlepiej kupić też coś ponadczasowego i

Fotolia_16204541_Subscription_L
Fot. Fotolia.com

niebanalnego, biorąc po uwagę fakt, że te rzeczy nosi się bardzo często. Warte polecenia są dobrej jakości skórzane rzeczy, w klasycznych kolorach, takich jak czarny, brąz czy popiel.

Warto też posiadać w swojej szafie kilka kolorowych, dobrej jakości apaszek i szali, które mogą ożywić i przełamać każde klasyczne zestawienie.

Na koniec warto pamiętać też o biżuterii. Niebanalny łańcuszek czy bransoletka dobrego projektanta potrafi zdziałać cuda i sprawić, że przeciętna stylizacja do pracy nabierze charakteru.

Pamiętać jednak, aby nie przesadzać z dodatkami. W pracy zaleca się umiar, umiar i jeszcze raz umiar! Na dłoni wystarczy jeden stylowy pierścionek i obrączka a w uszach para ładnych, drobnych kolczyków.

Lakier do paznokci

Kolor lakieru do sukienki

stopy1

Pielęgnacja stóp