zamknij
Farbowanie włosów w domu i w salonie. Poznaj różnicę

Farbowanie włosów w domu i w salonie. Poznaj różnicę

0udostępnień

Nic tak nie dodaje uroku kobiecie jak piękna, pełna blasku fryzura w odcieniu perfekcyjnie dopasowanym do jej typu urody. Nic tak nie odejmuje wdzięku jak odrosty, wysuszone niczym wiór końcówki włosów i barwa, która w żaden sposób nie współgra z odcieniem cery czy oprawą oczu.

Jeśli chcesz dokonać kolorystycznej metamorfoz fryzury, musisz zdecydować czy wolisz wykonać ją samodzielnie we własnej łazience czy oddać swoją fryzurę w ręce profesjonalisty. Wiele kobiet decydując się na samodzielne eksperymenty ze zmianą koloru, szybko przekonuje się, że taki wybór jest nie tylko mniej korzystny dla zdrowia i wyglądu naszych włosów ale również dla… portfela.

Zasada 1. Marzysz o idealnym odcieniu? Zaufaj ekspertowi

Wybierając odcień farby do włosów samodzielnie, narażamy się na spore rozczarowanie. Nie tylko dlatego, że rzeczywisty kolor włosów po ufarbowaniu może znacznie różnić się od odcienia, prezentowanego na opakowaniu. Zazwyczaj bardzo trudno jest nam ocenić w jaki sposób nasz naturalny kolor włosów przyjmie nowy odcień, a co za tym idzie jaki powinien być optymalny czas trzymania farby na włosach, aby osiągnęły wymarzony kolor a jednocześnie nie zostały narażone na zniszczenie. Farbowanie włosów

Jeśli zdecydujesz się na koloryzację w zakładzie fryzjerskim, doświadczony stylista, najpierw oceni kondycję Twoich włosów, a potem dobierze do nich takie preparaty, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzona barwę, pokryją siwe włosy albo wyrównają odcień fryzury zgodnie z Twoimi preferencjami. Dodatkowo, efekt farbowania w zakładzie fryzjerskim utrzyma się na Twoich włosach dłużej niż podczas samodzielnej koloryzacji. Wiąże się to z użyciem najnowszej generacji profesjonalnych produktów do farbowania włosów oraz wyjątkową precyzją w aplikacji kosmetyku, którą ciężko uzyskać, farbując włosy samodzielnie.

Precyzja i staranność są szczególnie istotne, jeśli planujesz naprawdę znaczącą zmianę koloru włosów albo marzysz o ombre lub słonecznych refleksach. Taka koloryzacja, aby wyglądała pięknie, musi być wykonana z wyjątkową dokładnością i wprawą. W takiej sytuacji wsparcie doświadczonego fryzjera z pewnością okaże się na wagę złota.

Zasada 2. Profesjonalne kosmetyki gwarancją zdrowych włosów

Mimo przekonania, że farbowanie niszczy i wysusza włosy, najnowszej generacji kosmetyki profesjonalnych marek całkowicie przeczą tej obiegowej opinii. Dzięki nowoczesnemu składowi produktów do koloryzacji możemy dłużej cieszyć się pełną blasku fryzurą, a co najważniejsze – zdrowymi, nawilżonymi i błyszczącymi włosami. O wzmocnienie tego efektu zadbają również odpowiednio dobrane preparaty po koloryzacji – delikatne szampony, profesjonalne maski podtrzymujące kolor i lekkie odżywki, dzięki którym Twoje włosy będą błyszczeć jak nigdy przedtem.

Efekt – włosy piękniejsze niż kiedykolwiek

Połączenie wprawnej dłoni fryzjera z wiedzą i latami doświadczeń, zamkniętych w opakowaniach kosmetyków do pielęgnacji włosów może mieć tylko jeden efekt – piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej fryzura, dzięki której z pewnością nie przejdziesz niezauważona.

Jak wybrać rozmiar odzieży w sklepie internetowym?

Outsourcing – nadal mało znana forma optymalizacji kosztów dla Twojej firmy?