zamknij
Jakie buty sportowe są najmodniejsze w sezonie 2018?

Jakie buty sportowe są najmodniejsze w sezonie 2018?

0udostępnień
8 czerwca 20181305Views

Moda ciągle się zmienia, dlatego trzeba ciągle szukać nowych informacji, dzięki którym będziemy mogli odkryć najnowsze trendy. Warto zauważyć, że moda to nie tylko ubrania, ale też dodatki. Właśnie dzięki nim możliwe jest stworzenie niepowtarzalnej stylizacji, która będzie oddawała nasz charakter, ale też będzie zgodna z kierunkiem obranym przez światowych projektantów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na buty, które są absolutnym must have tego sezonu.

Zwróć uwagę na wzór

Warto zauważyć, że w tym sezonie nie tylko rodzaj obuwia odgrywa ważną rolę. Należy też zwrócić uwagę na odpowiedni wzór. Mamy do wyboru naprawdę duży wybór. Jednak nie można też zapominać o tym, że powinniśmy kierować się nie tylko najnowszymi trendami, ale też wysoką jakością obuwia. Dzięki temu połączymy walory estetyczne z komfortem. Takie modele można znaleźć m.in. na stronie: https://1but.pl/adidas.

Najmodniejsze wzory

  • Kwiaty – bez wątpienia jest to trend, który utrzymuje się już od paru sezonów. Szczególnie wiosną i latem przyjemnie jest założyć takie obuwie, kiedy wszystkie rośliny wracają do życia. Dlatego, jeśli nabyliśmy buty o kwiatowym wzorze już jakiś czas temu, to wystarczy wyjąć je z szafy i jesteśmy gotowi do nowego sezonu.
  • Jeden kolor – monokolorystyczne stylizacje to nawiązanie do lat dziewięćdziesiątych. W poprzednim sezonie obejmowało to cały strój. Jednak obecnie trend ten przeniósł się do wszystkich części garderoby, a w tym również do butów. Zatem warto kupować jednokolorowe obuwie, które na pewno wyróżni się w tłumie.
  • Oryginalne dodatki – jednym z najważniejszych trendów jest podążanie za swoich charakterem oraz gustem. Możliwe jest to dzięki dodaniu drobnych napisów lub znaczków na butach. Dzięki temu nasze obuwie będzie wyglądało wyjątkowo. Jednak jeżeli nie mamy ochoty pisać po nich, to warto też zastanowić się nad dwoma różnymi sznurówkami. Najlepiej, jeżeli zdecydujemy się na jedną sznurówkę w kolorze buta, a drugą z ciekawymi wzorami, które byłyby dopasowane kolorystycznie.
  • Metaliczny połysk – choć nie jest to nowy trend, to trzeba przyznać, że w tym roku srebrne lub złote buty będą częstym widokiem. Najczęściej ten kolor będzie łączony ze sznurowanym obuwiem. Jednak na pewno zdadzą egzamin również w przypadku szpilek.

Jaki rodzaj obuwia jest najmodniejszy?

Trzeba przyznać, że w tym sezonie moda idzie w parze z wygodą. Dlatego na wybiegach często pojawiały się zawiązywane lub sportowe obuwie. Najważniejsze jest to, by wyróżniały się detalami. Może to być niecodzienny wzór lub etniczne dodatki. Warto też postawić na sznurowane buty na podwyższonej podeszwie, co szczególnie przypadnie do gustu niskim osobą oraz kobietą, które nie lubią zakładać obuwie na obcasie. Niezwykle istotne jest także to, że najmodniejsze buty nawiązują do stylu lat dziewięćdziesiątych. Dlatego odrobina kiczu jest mile widziana. Szczególnie warto zwrócić uwagę na monokolorystyczne botki z odkrytymi palcami, które znalazły uznanie w oczach wielu projektantów.

Must-have miłośniczki różu od Versace

Być kobietą w męskim świecie – wywiad z Izabelą Tomiczek-Pitlok