zamknij
Naszyjniki dla ozdoby dekoltu

Naszyjniki dla ozdoby dekoltu

0udostępnień
3 stycznia 20181563Views

Każda kobieta chce ładnie wyglądać, stąd stereotyp, że spędza wiele godzin przed lustrem, aby zrobić się na bóstwo. Oprócz makijażu, wiele kobiet decyduje się również na dodatki komponujące się z ubiorem lub celowo kontrastujące z nim.

Naszyjniki – idealna ozdoba dekoltu

Dekolt jest jednym z miejsc, na które kobieca zwraca uwagę – to dlatego wiele z nich zakłada naszyjnik. Przede wszystkim na stanowić ozdobę, ale także urozmaicić strój. Modne naszyjniki damskie świetnie nadają się zarówno do zabudowanych, jak i mniej zabudowanych koszulek. Z kolei dłuższe wisiorki to idealny dodatek do wszelkiego rodzaju sukienek czy bardziej wyciętych bluzek.

Umiar przede wszystkim

Jeżeli już decydujesz się na założenie biżuterii, powinnaś pamiętać o nadrzędnej zasadzie – najważniejszy jest umiar. Jeśli wybierasz naszyjnik z mocnym akcentem, nie powinnaś łączyć go z długimi, wyrazistymi kolczykami, bransoletką i pierścionkami. Pamiętaj, że zwracający uwagę naszyjnik będzie pięknie prezentował się w samotności, ponieważ ściągnie spojrzenia na dekolt. Jeśli przesadzimy z biżuterią, możemy wyglądać niekorzystnie, a wręcz komicznie.

Łączenie motywów

Biżuteria zdobi, jednak tylko wtedy, kiedy wiemy, jak ją nosić. Przede wszystkim powinnyśmy prawidłowo łączyć motywy oraz materiały, z których została wykonana. Naszyjniki srebrne prawdopodobnie będą źle wyglądały w towarzystwie złotych bransoletek czy kolczyków – i odwrotnie. Nie należy kierować się zasadą: im więcej, tym lepiej. Przesyt, zwłaszcza gdy zaczynamy mieszać motywy, działa na naszą niekorzyść. Co więcej, biżuterię można dobrać odpowiednio do typu urody, dzięki czemu będzie podkreślała jej atuty, harmonizując się z kolorem cery, włosów i oczu.

Naszyjniki srebrne – doskonały dodatek do codziennej stylizacji

Jeśli nie wiesz, jaką biżuterię założyć do codziennych stylizacji, np. do pracy, warto zdecydować się na naszyjniki srebrne. Idealnie komponują się z zarówno z siwymi, jak i czarnymi ubraniami, ale także świetnie wyglądają również przy innych zestawach kolorystycznych. Przy wyborze biżuterii należy także kierować się typem urody, tzw. chłodna dobrze prezentuje się w srebrze. Należą do niej osoby o czarnych, brązowych lub popielato blond włosach i jasnej cerze kojarzącej się z Królową Śniegu. Takim kobietom pasuje również białe złoto.

Złoto dla ciepłego typu urody

Złoto jest szlachetnym materiałem, z którego wyrabia się m.in. biżuterię. Naszyjniki złote często wybierają kobiety o ciepłym charakterze urody, czyli takie, które mają włosy w odcieniach: rudych, kasztanowych, ciemnego blondu lub miedzianego brązu. Cera może mieć kolor brzoskwiniowy, złocistobrązowy lub przyjmować barwę kości słoniowej.

Lifting twarzy

Jakie nowości odzieżowe zachwycą nas na początku 2018 roku?