zamknij

Lifting twarzy

0udostępnień
3 stycznia 20181330Views

Nowy Rok niesie za sobą wiele zmian. Do niektórych z nich pchają nas noworoczne postanowienia. Większość z nas w Sylwestra deklaruję całą listę postanowień i wierzy, że je spełni. Rzucenie papierosów, czy skończenie z niewłaściwym odżywianiem to tylko przykłady rzeczy o których myśli większość z nas na początku każdego roku. Z tego rodzaju złymi nawykami faktycznie warto jak najszybciej skończyć… Co zrobić jednak w sytuacji, gdy te złe nawyki pozostawiły w nas już jakiś ślad?

Nikt z nas nie będzie młody wiecznie. To oczywiste. Jednak należy uzmysłowić sobie to, że żyjemy w takich czasach, że wygląd jest szalenie ważny. Z pewnością przyznasz, że łatwiej jest nawiązać jakąkolwiek relację: czy to prywatną czy w biznesie z osobą, która wygląda ładnie, świeżo, wręcz promienieje. Niestety nasza skóra traci swoją jędrność w normalnym procesie starzenia. Nie pomagają dodatkowo nasze złe nawyki. Świetnie, jeśli postanowiłaś się ich wyzbyć i zrezygnujesz ostatecznie z palenia papierosów, złego odżywiania, nadużywania kąpieli słonecznych czy nawet picia alkoholu. Jeśli jednak na Twojej twarzy widoczne są już zmarszczki, które z czasem się pogłębiają warto pomyśleć o naprawieniu tego.

Nie obawiaj się złożoności zabiegu. To Ty w połączeniu ze specjalistą decydujesz o tym, co chcesz w sobie poprawić. Musisz wiedzieć, że rozróżnia się częściowe i całościowe zabiegi na twarzy. Zaliczamy do nich np. lifting brwi, korektę powiek górnych i dolnych, częściowe i całościowe podwieszenie skóry twarzy (ewentualnie wraz z liftingiem czoła).

Zabieg faceliftingu polega nie tylko na usunięciu nadmiaru skóry, ale również na podwieszeniu mięśni mimicznych twarzy i szyi. Dodatkowo specjalista usuwa warstwę tkanki tłuszczowej. Tego rodzaju zabieg pozwoli uzyskać efekt odmłodzenia Twojego wyglądu nawet o 5-10 lat! Co istotne, efekt ten możliwy jest do osiągnięcia przy zachowaniu mimiki twarzy!

Podjęcie decyzji o zrobieniu sobie faceliftingu ma również dodatkowe korzyści. Jeśli zazwyczaj masz problem z dotrzymaniem noworocznych postanowień, to przy założeniu że np. w tym roku postanowiłaś skończyć ze złym odżywianiem i rzucasz palenie będzie Ci łatwiej w tym wytrwać, ponieważ będziesz żyć ze świadomością że efekt przeprowadzonego zabiegu utrzymuje się w zależności od trybu życia przez kilka lat (5-10 lat). Zatem, jeśli wytrwasz i nie sięgniesz już po papierosy i zaczniesz się zdrowo odżywiać, będziesz dłużej cieszyć się młodym wyglądem. Chyba warto, prawda?

Zatem, jeśli nie zapełniaj całej kartki A4 swoją listą noworocznych postanowień. Wystarczy, że zrealizujesz 2-3 postanowienia w ciągu 2018 roku. Jeszcze lepiej, jeśli wytrwasz w tych postanowieniach przez kolejne lata. Im będzie ich więcej, tym trudniej będzie Ci oprzeć się pokusie zrezygnowania z ustalonych planów, a chyba nie o to chodzi? Trzymamy kciuki! Daj znać w komentarzu, jakie są Twoje postanowienia na 2018 rok.

Źródło informacji: http://www.aestheticmed.com.pl/pl/chirurgia-plastyczna/zabiegi/twarz/operacje-twarzy/facelifting

Puder Affinitone – naturalne wykończenie makijażu każdego dnia

Naszyjniki dla ozdoby dekoltu