zamknij
Puder Affinitone – naturalne wykończenie makijażu każdego dnia

Puder Affinitone – naturalne wykończenie makijażu każdego dnia

0udostępnień
28 grudnia 20171506Views

Puder jest jednym z najstarszych kosmetyków do makijażu. Już od dawna kobiety używają go, by zapewnić sobie matową cerę i ograniczyć jej świecenie w ciągu dnia. Dobrze dobrany produkt może zastąpić podkład, w sytuacji, gdy pożądany jest naturalny wygląd. Rola pudru do twarzy jest również nieoceniona w wykończeniu makijażu. To właśnie ten kosmetyk odpowiada za to, że podkład pozostaje na miejscu, a przebarwienia i cienie pod oczami zakryte korektorem są niewidoczne. Jeśli poszukujesz produktu, który zapewni doskonałe utrwalenie makijażu oraz naturalny efekt promiennej skóry – puder Affinitone jest dla ciebie.

Czym wyróżnia się puder Affinitone?

Zadaniem każdego pudru jest utrwalenie makijażu i sprawienie, że skóra nie będzie się błyszczeć w ciągu dnia. Affinitone to kosmetyk, który zapewnia to wszystko – i jeszcze więcej.

  • Zaletą pudru Affinitone jest fakt, że dostosowuje się do struktury skóry i doskonale utrwala makijaż, zapewniając lekki, naturalny efekt. Idealny do codziennego makijażu twarzy.
  • Obawiasz się, że puder w kamieniu może zaszkodzić twojej skórze i ją obciążyć? Porzuć te obawy. Affinitone to produkt niezwykle lekki, który nie obciąża skóry i pozwala jej oddychać.
  • Nie jesteś przekonana, czy totalnie matowa skóra to coś, co ci się podoba? Puder Affinitone zapewni twojej twarzy efekt zmatowionej skóry, jednak o wykończeniu świetlistym i promiennym. Naturalnie wyglądająca cera – tak właśnie działa Affinitone.
  • Nie nosisz ze sobą lusterka lub nieustannie o nim zapominasz? Wystarczy, że do torebki wrzucisz Affinitone, wyposażony w lusterko. Naniesienie poprawek w ciągu dnia czy ,,przypudrowanie noska’’ jeszcze nigdy nie było tak proste!

Jak nakładać puder?

Aplikacja tego kosmetyku jest niezmiernie prosta, nie potrzeba do niej żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy użyć gąbeczki dołączonej do opakowania pudru Affinitone, by stworzyć naturalne wykończenie makijażu.

  • Nałóż niewielką ilość kosmetyku na gąbeczkę,
  • rozprowadź produkt na twarzy,
  • delikatnie wklepuj kosmetyk w skórę. Dzięki temu zapewnisz sobie naturalny efekt, a także przedłużysz trwałość pudru.

Matowa skóra dawniej, czyli krótka historia pudrów do twarzy

Puder do twarzy, jak zostało już wspomniane, ma długą historię. Początki tego kosmetyku sięgają już czasów starożytnych, kiedy to kobiety maskowały niedoskonałości twarzy oraz matowiły skórę różnymi metodami. Najczęściej do tego celu służyła kreda, mąka, pokruszone perły czy ołowiany pył. Wszystko miało wspólną wadę – wątpliwą trwałość. Pierwszy prawdziwy kosmetyk matujący w formie takiej, jaką znamy dziś pojawił się w XVIII wieku, jednak produkowane w tym czasie produkty składały się prawie w całości z talku. Zapewniało to efekt białej skóry, poniewaz ówczesna moda hołdowała porcelanowej cerze. Dopiero w latach 80. XX wieku kolekcja produkowanych odcieni zaczęła się stopniowo rozszerzać, a w dzisiejszych czasach można bez problemu dopasować kolor do swojej cery lub wybrać transparentny kosmetyk.

Jak u Armaniego: 7 sekretów marki

Lifting twarzy