zamknij
Nowe trendy w makijażu brwi

Nowe trendy w makijażu brwi

0udostępnień
20 września 20221530Views

Stylizacja brwi to obecnie jeden z najważniejszych elementów całego makijażu. Kiedyś traktowane po macoszemu, dzisiaj muszą być piękne, zadbane i oczywiście modne. A jakie trendy w makijażu brwi obowiązują obecnie?

Grube, mocne brwi

Ten trend nie zmienia się już od wielu lat. Zapomnijcie o latach 90, kiedy to brwi były tak cienkie, jak tylko się dało. Niektórzy nawet woleli je golić, a następnie rysować kreski a’la Greta Garbo. Obecnie naturalność jest w modzie, a co za tym idzie, także nieposkromione brwi. Jeśli jesteś posiadaczką gęstych, ciemnych włosów, prawdopodobnie możesz pochwalić się również pięknymi brwiami. Kiedyś kazano by Ci je wyrywać, dzisiaj możesz tylko stylizować je za pomocą pomady i grzebyka.

 

Undone brows – o co chodzi w tym looku?

Undone brows, czyli niedokończone brwi, to stylizacja, która nawiązuje do świeżości i naturalności. Ten trend nie pochwala nadmiernego makijażu brwi, pomad i kredek, a jedynie delikatne pociągnięcia grzebykiem, by odrobinę podnieść brwi do góry. Dzięki temu są one lekko podkreślone, ale nie przestylizowane. Możesz utrwalić całość transparentnym żelem, by nie martwić się o wygląd przez cały dzień. Jeśli masz jasne i dość cienkie brwi, nie musisz się obawiać, że ten look nie sprawdzi się w Twoim przypadku. Chwyć ołówek w kolorze brwi i delikatnie wykonuj ruchy ku górze, by uzupełnić prześwity.

 

Schoolboy brows

Brwi ucznia to stały element makijażu na wybiegach. Nieokiełznane, naturalne, niegrzeczne. Nie są wyrysowane od linijki, nie znajdziesz w nich regularności. Są dokładnie takie, jakie być powinny. Od kiedy Cara Delevingne pierwszy raz pokazała światu swoje brwi, cały czas ten styl pozostaje w modzie. O co w nim chodzi? Pozwól swoim brwiom rosnąć, nie stosuj precyzyjnej depilacji zewnętrznej części, choć dolny łuk brwiowy musi być skontrolowany. Wszystko wykończ wyłącznie olejkiem, który doda brwiom blasku. Pamiętaj, że schoolboy brows muszą być dopasowane do kształtu twarzy.

 

Niezależnie od tego, jak wyglądają Twoje brwi, jesteś w stanie wystylizować je zgodnie z modą. Jak? Inspiracji szukaj w różnych miejscach, na przykład na stronie https://eveline.pl/. Tam znajdziesz mnóstwo kosmetyków i porad, jak poradzić sobie z brwiami.

Jak projektować graficznie strony internetowe?

Na co zwracać uwagę przy zakupie obrączki ślubnej ze złota?