zamknij
Polska moda dla kobiet biznesu – stylista poleca

Polska moda dla kobiet biznesu – stylista poleca

0udostępnień

Tak jak dobrze skrojony garnitur dodaje klasy mężczyźnie, tak klasyczna, odpowiednia do sylwetki sukienka korzystnie wpływa na wizerunek kobiety. Stylista Balladine skoncentrował się dziś na potrzebach kobiet biznesu i wybrał kilka elementów, które doskonale wpasują się w ich specyficzne wymagania.

Po pierwsze – koszula

Koszula zazwyczaj przywodzi nam na myśl sztywny dress code i wiążące się z nim dopięte na ostatni guzik kołnierzyki. Dziś postaram się obalić ten mit. Koszula dla kobiety pracującej w biurze wcale nie musi być biała. Te wzorzyste z oferty Duet Woman w połączeniu z jednokolorową spódnicą będą wyglądać równie profesjonalnie . Białe i błękitne koszule też mają swoje zalety. Zawsze możecie urozmaić je dodatkami, kolorowe broszki House of April sprawdzą się w tej roli znakomicie.

sukcesnaszpilkachpl_001a

Broszki House of April

Sukienki – na co możecie sobie pozwolić

Sukienka powinna znajdować się w szafie każdej bizneswoman. Dekolty i długości mini zarezerwujcie sobie jednak na wieczór. Do pracy najlepiej nadają się klasyczne modele przed kolano w stonowanej kolorystyce. Zapewne powiecie, że to nuda. Niekoniecznie, dopasowana, prosta, beżowa sukienka z Vito Vergelis jest stosowna i bardzo kobieca zarazem. Będzie też doskonałym tłem dla eleganckiej torebki.

sukcesnaszpilkachpl_001c

Sukienki w Balladine

Zawsze elegancki – żakiet

Bez żakietu nie obejdziecie się zwłaszcza podczas chłodniejszych pór roku. Przecież do biura nie wypada założyć rozciągniętego swetra. Wełniany, granatowy żakiet marki Sobora to zupełnie co innego. Przy wyborze żakietu obowiązują analogiczne zasady, co w modzie męskiej. Najważniejszy jest materiał i to w jaki sposób żakiet układa się na sylwetce. Wspomniany wyżej żakiet w zupełności spełnia te wymagania.

sukcesnaszpilkachpl_001b

Żakiety w Balladine

kobieta w ciąży

Pobieranie zasiłku macierzyńskiego przez przedsiębiorcę – o czym należy pamiętać?

Masz poczucie winy z powodu urlopu? Wiemy, jak sobie z nim poradzić