zamknij
Szpilki dla wymagających

Szpilki dla wymagających

0udostępnień
1 grudnia 20142068Views
Szpilki dla wymagających

Jak wybrać idealne buty na Sylwestra? Odwieczny dylemat wielu kobiet – przeczytaj nasz artykuł i przetańcz (całą!) Sylwestrową Noc!

Ten jedyny w swoim rodzaju czas zbliża się wielkimi krokami. Mimo iż do godziny zero został jeszcze dobry miesiąc, część pań już teraz myśli nad odpowiednią kreacją. Jakie dobrać do niej buty, aby pożegnać w nich rok ładnie, modnie i wygodnie?

Choć buty uważane są często jedynie za dodatek do całej kreacji i niekiedy traktowane nawet po macoszemu, często to właśnie one pierwsze przyciągają wzrok, tak płci przeciwnej, jak i naszych koleżanek. Wszak Marylin Monroe powiedziała: „Daj dziewczynie odpowiednie buty, a podbije świat.”.

Moda zmienia się z prędkością światła, jednak istnieją tak zwane klasyki, które będą szlagierem wiecznie. Mowa oczywiście o szpilkach! Teoretycznie aby były wygodne, powinny mieć stabilny obcas do wysokości 7 cm i tak zwaną „poduszeczkę” pod śródstopiem. Dla fanek dużych wysokości wynaleziono też platformy, które dodatkowo zwiększają długość obcasa czy koturna. Przy zimowych botkach i kozakach ma to tym większy sens, że platforma zapewnia dobrą

mama
Fot. Fotolia.com

izolację przed zimnym brukiem – w takich butach jest po prostu cieplej.

Obecnie wielu obuwniczych producentów korzysta z zaawansowanych technologii takich jak: AntiShok (Marco Tozzi), OnAIR (Caprice), Receptora (Ecco) czy Amphibiox (Geox), które zostały stworzone po to, by jeszcze bardziej zwiększyć komfort i sprostać indywidualnym potrzebom (także zdrowotnym) klienta. W takich butach nie tylko się chodzi, ale i tańczy z dużą gracją i przyjemnością, a w ostatnią noc w roku chyba właśnie o to chodzi?

 

Kobiety, które nie mogą lub nie lubią nosić wysokich obcasów niech śmiało zdecydują się na czółenka – baleriny. Uniwersalne, pasujące prawie do każdej stylizacji, są przede wszystkim płaskie, więc wygodne. Pamiętajcie, że jest jeszcze jedno rozwiązanie: zabrać 2 pary butów! Idziemy w szpilkach, a do torby zabieramy baleriny na przebranie się po kilku godzinach upojnych tanów (tym sposobem będziemy też miały więcej rzeczy do pochwalenia się).

wybór agencji pr

Jak wybrać dobrą agencję PR?

Chorwacja

Chorwacja: ulubiony kierunek Polek