zamknij
W jakich wersjach można kupić koszulki Among Us?

W jakich wersjach można kupić koszulki Among Us?

0udostępnień
22 października 20211114Views

Koszulki Among Us nie przez przypadek cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Wynika to przede wszystkim z popularności samej gry, która bije prawdziwe rekordy, jeśli chodzi o liczbę graczy. Koszulka taka może być świetnym prezentem dla fana, ale też dla ludzi nieobeznanych z tym tytułem. Jej uniwersalność polega na tym, że jest po prostu zabawna jako mem. W jakich wersjach można kupić taką koszulkę?

Uniwersalność koszulek

Dużą zaletą koszulek Among Us jest ich wszechstronność. W grę grają w dużej ilości zarówno dorośli, jak i dzieci. Dzięki temu można ją kupić w niemal każdym możliwym rozmiarze. Koszulki występują też w wielu wariantach kolorystycznych. Postaci z gry występują w niemal wszystkich barwach tęczy co powoduje, że T-shirt prezentuje się bardzo wesoło i optymistycznie.

W czasach humoru internetowego i memów koszulki Among Us zyskują podwójnie. Są one rozpoznawalne na niemal każdej imprezie, w szkole czy w pracy. Ludzie, którzy nigdy nie grali w grę dobrze znają motywy i zasady, które w niej panują. Mimo że „Among Us” ma już niemal cztery lata to dalej bije rekordy popularności. Nie jest to zatem gra sezonowa i prędko się ludziom nie znudzi. Kupując koszulkę w tym momencie ma się pewność, że będzie popularna jeszcze przez wiele lat.

Popularne warianty koszulek

Koszulki Among Us nawiązują zazwyczaj do specyficznych zasad, które dzieją się w grze. Polega ona na oszukiwaniu innych graczy I wyszukiwaniu tak zwanych „impostorów”. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji, które można znaleźć na koszulkach. Jedna z nich ukazuje między innymi impostora, który przykłada palec wskazujący do ust i mówi, żeby nikomu nic nie mówić. Inna wersja z kolei ukazuje postać z gry z napisem „Trust No One”, co jest bezpośrednim odwołaniem do najważniejszej zasady w grze.

Inną zabawną koszulką jest wersja odnosząca się do wyborów w Stanach Zjednoczonych. Napis „Vote” nie odnosi się jednak do kandydatów na prezydenta, ale do postaci z gry, które oszukują. Udawanie w „Among Us” można doprowadzić do formy sztuki, co udowadnia koszulka „Certified Imposter”, która przeznaczona jest dla najlepszych graczy. Wielu zawodników w grze niekoniecznie chce chwalić się swoimi oszustwami – idealna będzie dla nich wersja z napisem „Not Me”. Wśród koszulek Among Us nie zabraknie też bardziej poważnych wersji, które niekoniecznie muszą być humorystyczne. Ładnie prezentują się kolorowe napisy „Impostor”, gdzie w tle znajdziemy postać z gry. Wersje dziecięce posiadają wersję „Batty”, która jest nawiązaniem do przygód słynnego Batmana.

Tłuste plamy na ubraniach – jak usunąć?

Kapcie damskie Inblu, czyli jak poczuć się wygodnie we własnym mieszkaniu