zamknij
Złoty łańcuszek męski 40 gram

Złoty łańcuszek męski 40 gram

0udostępnień
22 listopada 2022957Views1Komentarz

Szukając prezentu dla swojego mężczyzny zazwyczaj główkujemy i zastanawiamy się co najbardziej sprawi mu radość. Większość pań zapomina o tym, że mężczyźni również uwielbiają dostawać biżuterię. Złoty dodatek może być nie tylko piękną ozdobą naszego mężczyzny ale i również cudowna pamiątką na całe życie.

Dlaczego biżuteria męska to świetny pomysł prezent? 

Męska biżuteria zazwyczaj charakteryzuje się prostotą oraz ponad czasowym designem. Panowie zazwyczaj nie obwieszają się zanadto biżuterią, ale jeżeli jakiś z jej elementów jest bliski posiadaczowi potrafi nie ściągać jej przez wiele lat. Biżuteria potrafi podkreślić styl posiadacza oraz wzmacniać jego wizerunek. Idealnym pomysłem na prezent dla mężczyzn, którzy cenią sobie prostotę to złoty  łańcuszek męski -40 gram będzie najbardziej optymalną opcją na prezent, modne są też sygnety czy bransoletki męskie. Jeżeli postawimy na złoto miłym gestem będzie wygrawerowanie np. ważnej daty, cytatu czy czegoś, co jest ważne dla obdarowanego, nada to biżuterii osobistego tonu.  Zawsze kierujmy się tym, aby biżuterię najlepiej dopasować do gustu oraz charakteru osoby. 

Jaką ozdobę wybrać? Czy złoty łańcuszek 40 gram to dobry pomysł?

Jednym z najczęściej wybieranych atrybutów prezentowych są złote łańcuszki. Ponadczasowym wzorem splotu oczywiście pancerka. Pasuje ona praktycznie do każdego. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować ma bardziej oryginalny styl możemy postawić na  niecodzienne sploty. Dobrym rozwiązaniem jest dołączenie do łańcuszka zawieszki, na której można umieścić grawer. Jeśli chcemy aby łańcuszek nie był ani zbyt mocno dopasowany ani za luźny warto znać obwód szyi osoby obdarowywanej. Warto też zastanowić się czy bransoletka nie będzie dobrym wyborem, oczywiście i w jej przypadku trzeba znać obwód nadgarstka. Złoty łańcuszek oraz męska bransoleta to dwie z najczęściej wybieranych biżuterii. 

Panowie, którzy cenią sobie elegancję na co dzień na pewno będą zadowoleni z dodatków podkreślających ich wizerunek. Złota biżuteria zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Złoty zegarek, bransoleta czy złoty łańcuszek męski 40 gram?  a może spinki do krawata? 

Prezent dla męża pod choinkę- ponadczasowe złoto.

Powszechnie wiadomo, że najpiękniejszym prezentem pod choinkę jest złoto. Te rodzaje złotej biżuterii nigdy nie wyjdą z mody, pokazują dobry gust oraz dbałość o każdy szczegół. Na rynku jest mnóstwo męskiej biżuterii – każdy ma możliwość wybrać coś nie tylko dla siebie ale i też dla bliskiej osoby.  Tyczy się to nie tylko pań ale i również panów. Świetnym wyborem zawsze będą złote łańcuszki– możemy dodać do nich zawieszkę, nieśmiertelnik czy inny dodatek. Ostatnio znów do łask wracają nieśmiertelniki, na których można wygrawerować cytat, datę, imię ukochanej osoby czy inne ważne rzeczy dla obdarowanego. Takiego typu prezenty są nie tylko eleganckie ale i również oryginalne. Pamiętajmy o tym, że nie ważne na jaki prezent się zdecydujemy- ważne aby był on kupiony od serca, tylko takie podarunki mają na prawdę znaczenie i to właśnie taki sprawi ukochanej osobie największą radość!

 

Na co zwracać uwagę przy zakupie obrączki ślubnej ze złota?

Jak wybrać koszulę damską do pracy?