zamknij
Balia ogrodowa elementem domowego spa

Balia ogrodowa elementem domowego spa

0udostępnień
31 lipca 20201090Views

Marzy ci się, by mieć na terenie własnego domu kącik spa i móc korzystać z jego zalet, dbać o zdrowie i dobre samopoczucie? Jeśli tak, powinieneś pomyśleć o balii ogrodowej, która zadziała niczym tatrzańskie termy. Rozwiązanie wygodne i posiadające masę pozytywnych stron. Przede wszystkim z uwagi na fakt, że szaleje obecnie epidemia koronawirusa i wizyty we wszelkich, ogólnodostępnych ośrodkach spa wydają się dość ryzykowne.

Dlaczego warto korzystać z balii?

Balie trudno nazwać skomplikowanymi konstrukcjami. To wielkie beczki wyposażone w ławeczki, na których siedzi się zanurzonym w wodzie aż po szyję. Kąpiele w nich cenione były już w starożytności. Dlaczego? Są niesamowicie relaksujące. Pozwalają się odprężyć i wyciszyć. Doskonale wpływają na zdrowie – poprawiają funkcjonowanie układu krążenia, wspierają w walce z dolegliwościami narządów ruchu, czy bólami stawów.

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że wzmacniają odporność. Zimą, kiedy panuje mróz, ogrzewamy się w gorącej wodzie, a następnie schładzamy – to jeden ze sposobów na zahartowanie organizmu. Oczywiście, dbając o zdrowie, dbamy także o urodę. Regularne kąpiele w balii powodują, że skóra pięknie wygląda, jest bardzo gładka. Niektóre panie mogą nawet uznać, że są znacznie skuteczniejsze, niż najlepsze kosmetyki.

Relaks w drewnianych beczkach, w otoczeniu ogrodu, wraz z najbliższymi, po dniu pełnym nerwów, obowiązków – prawda, że brzmi ciekawie? Warto skorzystać z tego „wynalazku” tym bardziej, że pozwala zatroszczyć się nie tylko o zdrowie psychiczne, ale też fizyczne i to w domowym zaciszu – kameralnie, miło, przytulnie – bajecznie!

Z solidnych materiałów

Wykonawca balii ogrodowych – www.balia.pl, wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości materiały. Stawia na naturalne, tradycyjne rozwiązania i najlepsze drewno. Balie nie posiadają szkodliwych substancji chemicznych, które mogłyby wchodzić w reakcje z wodą. Są wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. To projekty w pełni ekologiczne. Poza tym, producent dużą wagę przykłada do ich estetyki. Balie przypominają np. wiejskie, stare szopy. Zachwycają swym designem i stanowią niepowtarzalną dekorację każdego ogrodu. Spoglądając na nie widzimy, że zadbano o każdy, nawet najmniejszy, z pozoru nic nieznaczący element.

Domowe spa, w którym istotnym elementem będzie ogrodowa balia, to kapitalny pomysł. Dostarczy ci wiele radości, pomoże zwalczyć stres, zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. Zawsze, kiedy tylko zechcesz będziesz mógł korzystać z jej cennych właściwości.

 

 

Dlaczego warto mieć szpilki na platformie?

Zakupowy zawrót głowy – poznajcie najmodniejsze trendy modowe w tym sezonie