zamknij
5 powodów dlaczego warto mieć oczyszczacz powietrza w domu

5 powodów dlaczego warto mieć oczyszczacz powietrza w domu

0udostępnień
14 czerwca 2022756Views

Oczyszczacze powietrza z roku na rok zyskują na popularności, stając się w wielu domach prawdziwymi  urządzeniami typu must have, które świetnie spełniają swoje główne zadanie, czyli filtrację powietrza.

Rosnąca popularność sprawiła, że na rynku pojawiło się coraz więcej skutecznych oczyszczaczy powietrza, jak Sharp, Vestfrost czy oczyszczacze powietrza Fellowes. Jakość powietrza, duża ilość alergenów, wirusy i bakterie, wszystko to może zostać odfiltrowane przy wykorzystaniu jednego urządzenia.

Dlaczego warto mieć w domu urządzenie do sterylizacji powietrza jak oczyszczacze powietrza Fellowes?

Poznaj 5 powodów, dla których warto mieć urządzenie do filtracji powietrza we własnym domu, mieszkaniu a nawet biurze:

  • skuteczna eliminacja zanieczyszczeń pochodzących ze smogu, czyli szkodliwych pyłów zawieszonych, które z łatwością przedostają się w głąb organizmu, negatywnie oddziałując na cały organizm ludzki
  • eliminują także alergeny, kurz i roztocza, to szczególnie korzystne dla osób cierpiących na alergie wziewne
  • jonizują powietrza, dobrej klasy oczyszczacz powietrza jak Fellowes AeraMax Pro AM3S oczyszczacz z jonizatorem, jonizuje powietrze, usuwając wirusy i bakterie a także odpowiednio je odświeżając
  • zapobiegają powstawaniu infekcji, alergii, skutków alergii, a także pozytywnie wpływają na zasypianie
  • jedno urządzenie może jednocześnie oczyszczać, jonizować a także nawilżać, jeśli zostało wyposażone w funkcję jonizacji.

Oczyszczacze powietrza są nie tylko skuteczne, ale także proste w obsłudze i funkcjonalne

Fellowes AeraMax Pro AM3S oczyszczacz z jonizatorem dlaczego to model niemal idealny?

Oczyszczacze powietrza Fellowes to urządzenie dla wymagających klientów. Skutecznie filtrują powietrze, wykorzystując do tego specyficzne i skuteczne filtry i metody filtracji:

  • filtr wstępny- eliminuje większe zanieczyszczenia jak kurz, sierść zwierząt czy włosy, chroni pozostałe etapy filtracji
  • filtr węglowy- w głównej mierze odpowiada za skuteczną eliminację nieprzyjemnych zapachów, jest na tyle skuteczny, że poradzi sobie nawet z dymem papierosowym
  • Filtr True HEPA- eliminuje tzw. cząstki stałe w tym te pochodzące ze smogu, a także drobnoustroje i alergeny. Model Fellowes AeraMax Pro AM3S oczyszczacz z jonizatorem został wzbogacono w powłokę AeraSafe™ o właściwościach antyalergicznych.
  • Jonizator PlasmaTrue™ – zwalcza wirusy, bakterie a także zarodniki pleśni.

 

Oczyszczacze powietrza Fellowes jako jedyne na rynku zostały przetestowane niezależnym testem, potwierdzającym skuteczność w usuwaniu koronawirusa. Ponadto charakteryzuje je bardzo duża powierzchnia oczyszczania, a także cicha praca. Świetnie sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i biurze, gabinecie lekarskim, czy salach przedszkolnych. Oczyszczacze powietrza Fellowes, to niezwykle skuteczne urządzenie, które warto mieć we własnym domu. Marka Fellowes jest na tyle zaawansowane, że znajdziemy ją jedynie w profesjonalnych sklepach z urządzenia do filtracji powietrza.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Jak znaleźć miłość?

Jak dobrać szpilki do letniej sukienki?