zamknij
Eleganckie zegarki dla kobiet w przyzwoitej cenie – co wybrać?

Eleganckie zegarki dla kobiet w przyzwoitej cenie – co wybrać?

0udostępnień

Dla kobiety eleganckiej i stylowej zegarek to wizytówka stylu. Damski zegarek może także pełnić funkcję biżuterii, zwłaszcza gdy jest odpowiednio dobrany. Jednym z doskonałych przykładów zegarków klasycznych, a zarazem wyjątkowych, są zegarki damskie Atlantic.

Firma Atlantic

Atlantic to firma, która została założona w 1888 roku przez Eduarda Kummera w Bettlach w Szwajcarii. Początkowo, firma produkowała podzespoły dla marek takich jak Certina lub Longines, jednak w 1932 roku marka Atlantic zaczęła produkować własne zegarki. W 1932 roku firma zmieniła nazwę i przyjęła nowe logo, tj. kotwicę oraz cyrkiel, co miało wiązać się z wizualizacją wody i oceanu.

W 1965 roku Altlantic wprowadził innowacyjną metodę „speed- switch”, która wykorzystana została także przez innych producentów zegarków i polegała na mechanizmie szybkiego przesuwu daty. Na polskim rynku zegarki Atlantic pojawiły się w 1950 roku, a ambasadorem marki od 2007 roku w Polsce i od 2009 roku w Europie jest Krzysztof Hołowczyc. Obecnie, Atlantic to jeden z czołowych producentów zegarków damskich i męskich.

Dlaczego warto wybrać zegarek marki Atlantic?

Zegarki Atlantic to estetyczny i klasyczny dodatek do całej stylizacji. Najbardziej znanym modelem wśród zegarków Atlantic jest zdecydowanie Worldmaster, którego sprzedaż była od początku rekordowa. Po wprowadzeniu, tej serii zegarków do Polski, także tutaj zdobyły popularność. Jedną z cech charakterystycznych jest linia stylistyczna zegarków, a także zastosowanie szwajcarskich mechanizmów ETA.

Parametr zegarka – co należy wziąć pod uwagę?

Wybierając zegarek marki Altantic należy pamiętać o tym, w jakim celu go kupujemy. Jeśli zegarek to prezent dla kobiety, powinniśmy zdecydowanie przypatrzeć się preferencjom osoby obdarowywanej, a nie swoim. Warto wziąć także pod uwagę dodatkowe parametry takie jak wodoszczelność, funkcjonalność oraz wyjątkowość konkretnych modeli. Jeżeli chodzi o wodoszczelność, to warto pamiętać o tym, że pływanie jest możliwe z zegarkiem o klasie wodoszczelności 100M. Z kolei, jeżeli chodzi o model wyjątkowy, to warto wspomnieć o funkcji „power- reserve”, która pojawiła się w modelach firmy Atlantic w 2011 rok. Funkcja „power- reserve” pozwala na sprawdzenie energii, która jest zgromadzona w sprężynie, czyli tzw. rezerwy chłodu.

Decydując się na zakup zegarka damskiego, należy także pamiętać o funkcjach dodatkowych. Do najważniejszych funkcji dodatkowych zegarków Atlantic można zakwalifikować datownik, wodoszczelność, przeszklony dekiel oraz dodatkowe elementy ozdobne takie jak diamenty na tarczy.

Atlantic zegarki damskie to produkty, które zostały stworzone z myślą o kobietach wyjątkowych i eleganckich, które wiedzą, czego chcą. Co więcej, zegarki tej marki są bardzo funkcjonalne. W zależności od potrzeb można zdecydować się na dowolną serię zegarków. Przykładowo, serie Seacrest, Seashell i Searamic zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach.

Decydując się na zakup zegarka damskiego w przyzwoitej cenie, na pewno warto rozważyć propozycje marki Atlantic. Eleganckie zegarki dla kobiet dodają uroku oraz klasy, a dodatkowo są inwestycją długoterminową. Zegarek, podobnie jak szykowna garsonka lub dobrze skrojony garnitur, jest wizytówką danej osoby. Tym bardziej że zegarek to symbol statusu społecznego.

fryzura na rozmowę kwalifikacyjną

Fryzura na rozmowę kwalifikacyjną

Jak wymodelować sylwetkę?