zamknij
Mała czarna sukienka dla twojego typu sylwetki

Mała czarna sukienka dla twojego typu sylwetki

0udostępnień
mała czarna sukienka

Symbolem eleganckiego stylu Coco Chanel była mała czarna sukienka, która do dzisiaj świetnie sprawdza się niemalże podczas każdej uroczystości. Każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną w swojej szafie. Zanim ją kupisz sprawdź, który krój wybrać.

Szerokie biodra szerokiebiodra

Jeśli masz szerokie biodra, powinnaś kupić małą czarną z szerokim dołem. Sukienka powinna być wcięta w pasie przez co podkreślasz swój atut czyli talię.

spadzisteramionaSpadziste ramiona

Przy swoich spadzistych ramionach nie musisz wyglądać w małej czarnej jak matrona. Aby je ukryć, powinnaś kupić sukienkę z bufkami. Innym świetnym sposobem na ukrycie spadzistych ramion jest sukienka z dekoltem typu łódka.

Pełne uda grube uda

Nie jesteś zadowolona ze swoich ud, a masz ładne łydki? Ta mała czarna sukienka jest właśnie dla ciebie. Jest na tyle długa, aby zakryć uda, ale odsłania twoje zgrabne łydki.

ramiona

Szerokie ramiona

Nie musisz ukrywać swojej górnej części ciała jeśli masz szerokie ramiona. Doskonałym rozwiązaniem będzie mała czarna sukienka z jednym ramionkiem. Unikaj sukienek z bufkami i ramionkami, zwężających się ku dołowi. Taki krój podkreśli twoje szerokie ramiona.

Brak talii mała czarna - brak talii

Jeśli nie masz talii, możesz to ukryć małą czarną sukienką, w której pas nie znajduje się na swoim miejscu, czyli wyżej lub poniżej naturalnej linii.

malybiustMały biust

Większość sukienek wygląda lepiej na kobietach, które mają mniejszy biust. Jeśli zaliczasz się do nich, to poszukaj sukienki z marszczoną górą, która optycznie powiększy biust.

Duży biust duzybiust

Jeśli jesteś właścicielką obfitego biustu, wybierz sukienkę z dekoltem w kształcie litery V. Innym rozwiązaniem jest sukienka z dekoltem w kształcie karo.

motywowanie się do pracy

Jak zmotywować się do pracy

makijaż dla kobiet po 50

Makijaż dla kobiet po pięćdziesiątce