zamknij
Kiedy stosować krem BB?

Kiedy stosować krem BB?

0udostępnień
18 grudnia 20201012Views

Krem BB to bezdyskusyjny sprzymierzeniec każdej kobiety – pielęgnuje skórę, koryguje niedoskonałości, koloryzuje, a dzięki odpowiednim formułom także ją rozświetla. Zapewnia przy okazji skuteczną ochronę SPF. Jednym słowem – kosmetyk wielozadaniowy, który docenią kobiety pragnące zoptymalizować czas porannej pielęgnacji i zredukować go do minimum. Kiedy jeszcze krem BB może okazać się niezastąpiony i warto go mieć przy sobie?

Stworzony przez niemieckich dermatologów, krem BB hitem stał się dopiero po udoskonaleniu jego formuły przez azjatyckie koncerny. Z dedykowanego dermokosmetyku powstał produkt dostosowany do potrzeb codziennej pielęgnacji wszystkich kobiet zgodnie z koreańską filozofią piękna. Jako kompleksowy produkt łączy w sobie zalety dwóch, a nawet trzech innych kosmetyków, co oznacza, że nie tylko oszczędzasz czas, ale też pieniądze. Jest mieszanką dobroczynnych składników, jakie można zaoferować skórze i sprawić, że w kilka sekund zmęczony wygląd zastąpi zdrowy, wyrównany odcień, miękkość i pełnia blasku!

Baza to nie wszystko. W tych okolicznościach krem BB może okazać się niezawodny

  1. Podróż. Każdy wyjazd dobrze jest zaplanować, jak również to, co ma zawierać bagaż. Podróżne must have to gwarancja nie tylko świętego spokoju, ale też wygody. Dotyczy to także kosmetyczki, w której krem BB doskonale zastąpi zestaw do makijażu i uprości codzienną rutynę, dzięki czemu zyskasz więcej miejsca w podróżnej torbie. Aby wybrać najlepszy dla siebie, możesz skorzystać z koreańskich produktów dostępnych w ofercie https://beautikon.com/collections/krem-bb-cc.
  2. Pośpiech. Zaspałaś i nie masz czasu na pełny makijaż? Nie ma problemu! Odśwież skórę i nałóż krem BB zamiast kilku warstw podkładu. Wystarczy przyprószyć twarz pudrem, podkręcić na koniec policzki różem – gotowe! Wyglądasz atrakcyjnie i zyskujesz na czasie.
  3. Piękna sauté. Naturalne piękno, czyli make up no make up. Nie musisz być zwolenniczką ciężkiego makijażu czy malowania w ogóle. Są jednak sytuacje, w których warto wyglądać profesjonalnie jak np. spotkania biznesowe, rekrutacja czy konferencje zdalne. Wtedy najlepiej sprawdzi się dyskretny make up. Sięgnij po krem BB, który wyrówna koloryt skóry, ukryje jej niedoskonałości i zapewni naturalne wykończenie.
  4. Skóra wrażliwa. Pomimo podrażnień i wyprysków nie chcesz zrezygnować z makijażu i korekty. W porządku, krem BB doskonale dopasuje się do Twoich potrzeb, ponieważ jego formuły obejmują każdy typ cery, włącznie ze skórą dojrzałą.
  5. Letni makijaż. Krem BB nie będzie wystarczającym filtrem na plaży, ale rolę tę wystarczająco spełni w letnim makijażu z uwagi na lekką formułę i dostateczne krycie, które utrzyma się cały dzień.

Funkcjonalna bielizna do zadań specjalnych

Perfekcyjne oświadczyny – o czym musisz pamiętać?