zamknij
Kombajny kosmetyczne w medycynie

Kombajny kosmetyczne w medycynie

0udostępnień
9 grudnia 20211067Views

Wraz z rozwojem kosmetologii i medycyny estetycznej innowacji poddawane są również urządzenia wykorzystywane w tych dwóch dziedzinach! Z radością i dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy na bieżąco ze zmianami i unowocześnianiem sprzętów, które służą nie tylko pięknu i estetyce zewnętrznej człowieka, ale również, przede wszystkim, jego wewnętrznemu poczuciu spokoju, bezpieczeństwa i szczęścia. 

Wygląd nie musi być przeszkodą!

To jedne z pierwszych zdań, które można dostrzec wchodząc na naszą stronę internetową. Nasze produkty oferujemy tym, którzy doskonale wiedzą co to znaczy poczuć się lepiej we własnej skórze i chcą, by jak najwięcej osób miało dostęp do takich zmian!

Najwyższej jakości sprzęt idealnie sprawdzi się przy zabiegach pielęgnacyjnych czy do wykonywania większych i mniejszych korekt skórnych. Wszystko to przyczyni się do tego, że ciało będzie zdrowsze, zrelaksowane i bardziej zregenerowane, a co za tym idzie – będzie po prostu piękniejsze!

Popieramy ten nurt, według którego warto inwestować w siebie, w swój komfort i zdrowie i z tą myślą wychodzimy na przeciw naszym przyszłym klientom oferując kombajny kosmetyczne! Chcesz być w tym gronie, które proponuje ludziom profesjonalną pomoc medycyny estetycznej? Nasz kombajn kosmetyczny sprawdzi się idealnie w Twojej pracy.

Profesjonalna marka kombajnów kosmetycznych

Wykwalifikowane grono osób pracowało nad tym, by wypuścić do sprzedaży sprzęt najwyższej jakości, który możesz oglądać na tej stronie! Prezentujemy nasze dzieło – sprzęt wielofunkcyjny, który można dostosowywać do własnych potrzeb!

W tworzeniu kombajnu kosmetycznego towarzyszyły nam wiedza i wieloletnie doświadczenie – tak powstała linia Medika Premium. Nasza otwartość na klienta i innowacyjne rozwiązania idą w parze z wyjątkowym, pięknym designem.

Nasz kombajn kosmetyczny powstał w Polsce i był już wielokrotnie nagradzany, co świadczy o tym, że wyróżniamy się pośród konkurencji. Kosmetologia i medycyna estetyczna to nasz konik! Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i nieustannie udoskonalamy nasze produkty.

Jedno urządzenie kosmetyczne może wiele!

Czy wiesz, że w naszym kombajnie kosmetycznym możliwe jest skonfigurowanie aż dziesięciu modułów? To znaczy, że w jednym urządzeniu istnieje aż osiemnaście unikalnych technologii! W dowolnym momencie użytkowania możesz dobrać nowe funkcje. Wśród nich odnajdziesz: peeling kawitacyjny, mezoterapię bezigłową, ultradźwięki, analizer skóry, mikrodermabrazję diamentową, fale radiowe, dermomasaż, oxybrazję, lipolaser DUO czy liposukcję ultradźwiękową!

Technologie medyczne z dodatkami

Rozwijamy się dla naszych klientów! Technologie obecne w kombajnie kosmetycznym urozmaicamy o kolejne dodatkowe funkcje! Czy wiesz, że w ultradźwiękach dostępny jest również parametr, według którego zostanie określony wiek pacjenta, a przy liposukcji można określić grubość tkanki tłuszczowej?

To nie wszystko! Nasz kombajn kosmetyczny jest na tyle innowacyjny, że posiada funkcję HELP, która krok po kroku ukazuje jak powinien przebiegać wykonywany zabieg. To bardzo pomocne, zwłaszcza, jeśli do współpracy zapraszasz nowego pracownika.

Poziom nawilżenia skóry pod lupę

Czy nasz kombajn kosmetyczny przynosi dostatecznie dobre efekty? Można to sprawdzić! Analizer skóry zbada i zdiagnozuje skórę klienta obsługującemu. Dowie się on czy stosowane zabiegi kosmetyczne na danej skórze sprawdzają się dobrze czy może istnieje potrzeba zmiany procesu pielęgnacyjnego.

Nasze urządzenie opiera się na sprawdzonej technologii, dzięki czemu klient uzyskuje sprawdzone informacje i instrukcje co do dalszego działania wobec swojej skóry.

Krok do piękna poprzez ultradźwięki?

Peeling kawitacyjny to nic innego jak działanie na skórze ultradźwiękami! Mają one częstotliwość 25kHz. W styczności z wilgotną skórą dochodzi do efektu kawitacji. To doskonały sposób na oczyszczenie skóry. Nasz kombajn kosmetyczny potrafi zdziałać cuda. To medycyna estetyczna na najwyższym poziomie.

Polski produkt – prosta obsługa

Wiedząc z jakimi problemami mierzą się często ci, którzy obsługują sprzęty medycyny estetycznej, skonstruowaliśmy proste w obsłudze urządzenie! Kombajn kosmetyczny marki Medika posiada wygodny panel dotykowy, obudowę z antybakteryjnego materiału, a co najważniejsze – menu w języku polskim!

Ty kupujesz produkt – my Cię szkolimy!

Chcesz być pewny, że kupiony przez Ciebie kombajn kosmetyczny będzie eksploatowany w prawidłowy sposób? Mamy dobrą wiadomość. Oferujemy bezpłatne, certyfikowane szkolenie w cenie sprzętu, który u nas zakupiłeś!

Możesz być pewien, że weźmiesz udział w wydarzeniu poprowadzonym przez wykwalifikowany personel oraz otrzymasz certyfikat uczestnictwa w kursie, który potwierdzi Twoją kwalifikację do pracy na danym urządzeniu. Uczestnictwo w kursie jest równoznaczne z otrzymaniem materiałów szkoleniowych, instrukcji obsługi, ankiet zabiegowych oraz pełnowymiarowych zdjęć!

Opieka po kursie!

Jeśli zdarzy Ci się jakikolwiek problem z urządzeniem, a może będziesz mieć wątpliwości co do tego jak korzystać z naszego kombajnu kosmetycznego – będziesz mógł skontaktować się bezpośrednio z osobą, która przeprowadziła szkolenie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Odkryj nasze bogate możliwości

Dzięki kombajnowi kosmetycznemu możemy sprostać wielu skórnym problemom i zadowolić ogromną ilość klientów! Odkryj najnowszą technologię medycyny estetycznej z marką Medika Poland.

Źródło: https://medikapoland.pl

Podpisujesz umowy? Dowiedz się, dlaczego wkrótce będziesz to robić online

Czy kosmetyki naturalne mogą uczulać?