zamknij
Lifting powiek – co trzeba o nim wiedzieć?

Lifting powiek – co trzeba o nim wiedzieć?

0udostępnień
25 marca 2021797Views

Opadające powieki to problem, z którym zmaga się wiele kobiet. Dodatkowy fałd skóry występujący na powiekach jest naturalnym efektem procesu starzenia. Jego wygląd jest jednak nie estetyczny, a dodatkowo niekorzystnie wpływa na wyraz twarzy. Plexr powieki to zabieg, który w łatwy sposób pomoże go rozwiązać. Kluczem jest zastosowanie specjalnego urządzenia, które wytwarza związki plazmy, dzięki czemu w nieinwazyjny sposób dokonuje się znacząca korekta powieki. 

Plexr powieki w Szczecinie

Dyskomfort związany z opadającą powieką może być przyczyną występowania kompleksów, które dodatkowo negatywnie wpływają na zdrowie psychiczne kobiety. Lifting powiek jest przeznaczony dla wszystkich tych osób, które chcą w skuteczny i nieinwazyjny sposób zniwelować nadmiar skóry występujący na powiekach. Plexr powiek, który można wykonać np. w Szczecinie, w Centrum Dermatologii Esteticon, to świetna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, które wiążą się z koniecznością ingerencji w skórę twarzy. Wykorzystanie plazmy zostało opracowane przez zespół naukowców, którzy stworzyli technologie generującą mikro wiązki plazmy. Dokonanie to było przełomowym progiem w medycynie estetycznej. Plexr powieki w Szczecinie cieszy się także dużą popularnością, ponieważ nie potrzeba w nim narzędzi takich jak laser czy skalpel. Specjaliści szczególnie sposób zwracają uwagę na to, że wykorzystanie plazmy pozwala oddziaływać jedynie na zewnętrzną warstwę skóry, co bezpośrednio niesie ze sobą wiele pozytywnych cech. Po pierwsze wszystkie wrażliwe powłoki skóry właściwej zostają nienaruszone, nie występuje żadne krwawienie, narząd wzroku jest w pełni bezpieczny, tkanki głębokie nie podlegają ingerencji plazmy, dzięki czemu chronione są przed obumarciem. 

Bezpieczny przebieg zabiegu

Plexr powieki to w pełni bezpieczny i szybko przeprowadzony zabieg. Dodatkowo warto zaznaczyć, że jest w pełni bezbolesny, ponieważ około 45 minut przed wykonaniem liftingu powieki zostają nasmarowane krem znieczulający. Kolejnym etapem zabiegu Plexr powiek jest punktowe działanie wiązków plazmy na skórę. Naskórek poddawany działaniu plazmy zaczyna się obkurczać, w efekcie powieki zostają uniesione. Następuje także napięcie się skóry. Efekt zabiegu jest trwały i utrzymuje się nawet przez 4 lata. Plexr powieki w Szczecinie odmieni życie wielu kobiet i nada ich twarzy młodzieńczego wyglądu.

 

Kubeczki menstruacyjne – wszystko co musisz o nich wiedzieć!

Czego możesz nie wiedzieć na temat depresji?