zamknij
Manicure do pracy: trendy wiosna-lato 2014

Manicure do pracy: trendy wiosna-lato 2014

0udostępnień
Trendy w manicure 2014

W sezonie wiosna–lato 2014 modny manicure to nie tylko modny kolor lakieru do paznokci, ale przede wszystkim odpowiedni kształt i długość paznokcia. Zobacz, jakie trendy w manicure panują w tym półroczu.

Najmodniejszy kształt paznokcia

W sezonie wiosna-lato 2014 najmodniejsze będą dwa kształty paznokci: naturalne, lekko zaokrąglone oraz paznokcie w kształcie migdała. Długie szpony i paznokcie spiłowane w kwadrat odchodzą do lamusa.

Najmodniejsze kolory lakierów do paznokci

Fot. Fotolia.com

Hitem w tym półroczu jest lakier w kolorze kobaltowym, który pasuje do wszystkich odcieni skóry. Jeśli ten kolor nie będzie dobrze widziany w twojej pracy, to zostaw go na przyjęcie w pracy czy kolację biznesową.

Kolejnym modnym kolorem lakieru do paznokci jest róż – w różnych tonacjach. Na topie są też lakiery nude – od odcienia mlecznego do ciemnej kawy. Kolejnym modnym kolorem lakieru jest pomarańcz i wszystkie jego odcienie – od oranżu po coral. Wszystkie te kolory lakieru są dopuszczalne w świecie biznesu.

Warto też wiedzieć, że jasny róż przypominający kolor płytki paznokcia, nude i odcienie bladej brzoskwini nie tylko podkreślają naturalne piękno paznokci, ale również są najbezpieczniejsze dla płytki paznokcia i skóry wokół niego.

Nowym trendem w manicure w sezonie wiosna–lato 2014 to malowanie paznokci w tonacji od najjaśniejszego do najciemniejszego odcienia.

szampon na wypadanie włosów

Jak wybrać odpowiednie kosmetyki do włosów?

księgowość w małej firmie

Księgowość w małej firmie