zamknij
Wyniki konkursu Moją idolką jest…

Wyniki konkursu Moją idolką jest…

0udostępnień
konkurs

Wszystkie nadesłane prace były wyjątkowe i z chęcią nagrodzilibyśmy je wszystkie za sposób w jaki opisywałyście kobiety, która są Waszymi idolkami. Niestety ze względu na ograniczoną liczbę nagród, musieliśmy wybrać tylko trzy odpowiedzi.

Są to:

1.”Moja idolka jest Pani Ania Dymna chyba wiele pisać niemusze to co robi poza karierą aktorska dla chorych i potrzebujacych jest godne podziwu i wszystkich skarbów na ziemii to jest naprawdę cudowny i wyjatkowy człowiek który założył fundacje swoim usmiechem zomtywował wielu naprawdę i młodych i starszych ludzi do chęci niesienia pomocy nierządając nic wzamian.. dla Niej uśmiech i radość chorych ludzi jest najcenniejszym prezentem ..Pani Ania to człowiek z którego bardzo duzo ludzi powinno brac przykład i także rozglądnąć sie wokoło siebie a nie tylko przed siebie i pomóc naprawdę potrzebującym…To nic niekosztuje ale daje tyle radości ..wiem po sobie.. Jestem Pani Ani wierna fanka od jakiegoś czasu i też pomagam ale dzieciom chorym pisząc listy wysyłając karteczki kolorowe czy niespodzianki… to naprawdę daje i radość ale też i nauczyło mnie wiele…”

Jej autorką jest Beata Panterka

2. „Moją idolką…. nie, nie idolką. Ale kimś chyba znacznie bardziej istotnym. Nie mam szans by ją naśladować, moge podziwiać, przyjąć jej idee, przekonania, jakoś je przenieść na własny grunt. Doktor Jolanta Markowska, kobieta – żywioł, pediatra, zajmująca się dziećmi w hospicjum. Zbudowała dla nich stacjonarne hospicjum, ktore jest istną krainą czarów dla tych, którzy tych czarów najbardziej potrzebują. A przy tym pisze haiku, wędruje po górach ( El Camino), ma czas by dzielić swoją wiedzą i zapalem z innymi… Pracuje na granicy życia i śmierci, ale … jej plany przekraczają tę granicę, kreuje rzeczywistość, w której pulsuje życie, w pięknej czystej formie. Wierzy, i to się czuje. Mnie zainspirowała, , bo moje malutkie poletko życia to przecież nie wszystko, nie mozna się tylko na nim jednym zatrzymać. Jest coś więcej…”

Jej autorką jest Barbara Lemanik

3. „Mama moja idolką się stała, od chwili gdy na ten świat mnie wydała.Życie mojej mamy nie rozpieszczało.Wiele sytuacji trudnych ja spotkało.Lecz mama zawsze rade dawała i nigdy w tym życiu się nie poddała.Uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy.Bez względu na to co się wydarzy, wiem że jest przy mnie osoba zawsze mnie wspierająca.Służąca zawsze radą i bardzo kochająca.I mimo że ma już 60 lat-wciąż z radością codziennie, przemierza ten świat.Jest moja idolką-bardzo ją cenie.Na inną mame jej nie zamienie!!!!!!!!!!!!!”

Jej autorką jest Gosiunia Pa

Każda z autorek nagrodzonych odpowiedzi otrzyma 0,5 l kubek z logo naszego portalu.

Gratulujemy!

Zapraszamy do naszych kolejnych konkursów.

jak zmienić hobby w biznes

Jak zamienić hobby w biznes

typ osobowości

Śpiąca królewna w pracy