zamknij
Jak urządzić salon na Sylwestra?

Jak urządzić salon na Sylwestra?

0udostępnień
25 listopada 20191332Views

Impreza w domu to coraz bardziej popularny sposób spędzania sylwestrowego wieczoru. Wystawiamy na stół przekąski, przystrajamy dom, włączamy muzykę i ubieramy stroje ze świecącymi akcentami. W dobrym towarzystwie udany wieczór gwarantowany. Jak zatem urządzić salon na Sylwestra, aby ten szczególny wieczór okazał się niezapomniany?

Czy kolorowe balony to dobry pomysł?

Najczęściej dekoracje na Sylwestra kojarzą nam się z różnokolorowymi balonami. Szczególnie popularne są ostatnio balony w kształcie cyfr, układające się w nadchodzący rok. Już można znaleźć w sprzedaży złote, srebrne, różowe i inne wersje 2020. Ciekawą propozycją są również balony w kształcie butelki szampana albo kieliszka. To z pewnością interesujący, tematyczny akcent. Oczywiście można też postawić na tradycyjne, okrągłe baloniki. Wybór w tym zakresie jest absolutnie nieskończony. W sklepach znajdziesz wszystkie możliwe kolory i wzory balonów.

Girlandy i kolorowe kurtyny

Dekoracje na Sylwestra mogą też przybrać formę girland lub kolorowych kurtyn. Dzięki takim kurtynom można oddzielić przestrzeń imprezową od przestrzeni „zakulisowej”, w której przyrządzamy potrawy, przechowujemy alkohol i szkło albo stoją wieszaki na kurtki. Z kolei girlandy to delikatny akcent, który podkreśli charakter spotkania. Można je nawet wykorzystać na dwie okazje – Boże Narodzenie i Sylwestra, ponieważ wiele girland sprzedawanych jest w uniwersalnych wzorach – w gwiazdki oraz choinki.

Sylwestrowe zawieszki

Wnętrze doskonale przyozdobią również dekoracje na Sylwestra w formie przywieszek. Można je powiesić na lampach, na obrazach, na schodach, na choince (jeżeli jeszcze stoi po Świętach) i we wszelkich innych, możliwych miejscach. Takie zawieszki występują w różnych formach. Popularne są na przykład brokatowe, złote i srebrne kule.

Przebierz gości w imprezowe stroje

Ozdobą wnętrza mogą też być sami goście. Możesz postawić na delikatne dekoracje na Sylwestra, a gościom wręczyć przy wejściu chociażby maski sylwestrowe albo imprezowe czapeczki. Ten akcent wystarczająco podkreśli charakter tej imprezy. No a dodatkowo zapewni świetną zabawę. Im bardziej wymyślne maski, tym więcej radości.

Pamiętaj, aby dekorować z umiarem

Oczywiście niezależnie od tego, na jakie dekoracje na Sylwestra postawisz, należy zachować umiar.   Poszczególne dodatki mają zdobić, a nie przytłaczać. Warto też zwrócić uwagę na to, czy wszystkie elementy pasują do siebie kolorystycznie oraz czy zostały wykonane w tym samym stylu. No i rzecz jasna nie każda ozdoba będzie pasowała do każdego wnętrza.

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej na twarz

Jak sobie radzić z potrzebą podjadania?