zamknij

Na weekend do SPA

0udostępnień

Jeśli jesteś  zapracowana, zaganiana i nieustannie nie masz dla siebie czasu, to pewne, że jesteś też bardzo zmęczona. Jak wiadomo, stres i wysiłek psychiczny zbierają żniwa w postaci depresji czy wypalenia zawodowego. Czas o siebie zadbać i naładować akumulatory, czas wyjechać na weekend.

Wedle najnowszych trendów, na regenerację sił po ciężkim tygodniu, doskonałe są krótkie, bo dwu-, trzydniowe wyjazdy weekendowe, które pomagają szybko zregenerować siły. „W tygodniu często zwyczajnie nie wystarcza czasu na te drobne przyjemności, a już nie wspomnę o prawdziwym relaksie.  W dwa dni można nadrobić wiele zaległości”  – mówi Agnieszka Skowronek, menadżer działu HR w międzynarodowej

Fot. Fotolia.com

firmie, uczestniczka weekendowego wyjazdu.

Wiele hoteli uaktualnia swoją ofertę o pakiety spa, w których  poza podstawowymi zabiegami upiększającymi i poprawiającymi dobre samopoczucie,  znajdziemy  zabiegi  pt.:  relaks dla zapracowanych, czy pakiety regeneracyjne, relaksacyjne, upiększające czy nawet lecznicze. Menadżerowie hoteli przygotowują oferty prześcigając się w urozmaicaniu i uatrakcyjnianiu pobytów  w swoich hotelach. Pielęgnacja stóp i dłoni  wzbogacone o masaż z aromaterapią czy nieograniczony dostęp do basenu solankowego i łaźni z jacuzzi to tylko niektóre z oferowanych atrakcji.

Kobiety nie boją się męskich zawodów

Etyka i równość płci w programie Horyzont 2020