zamknij

Ambitna kobieta a zdrowie

0udostępnień
mleczko pszczele

Nie ulega wątpliwości, że każda kobieta chcąca osiągnąć sukces w swoim życiu powinna dbać o swoje zdrowie, co oznacza przede wszystkim stosowanie odpowiedniej diety. Warto rozejrzeć się za produktami naturalnymi, które są podstawą w medycynie niekonwencjonalnej.

Przykładem jest wyjątkowe mleczko pszczele zadziwiające swoimi właściwościami. Historia jego stosowania sięga dawnych czasów, ponieważ stwierdzono, że zostało ono odkryte już w Starożytnych Chinach, a więc wiele tysięcy lat temu. Jednak dopiero w drugiej połowie XX w. skład oraz właściwości mleczka pszczelego zostały dokładnie przebadane i trafiło ono na sklepowe półki.

Fot. Fotolia.com

Warto zaznaczyć, że mleczko pszczele jest jedynym pożywieniem królowej pszczół, która jak powszechnie wiadomo, jest w ulu najważniejsza, a co więcej cieszy się ponadprzeciętnymi zdolnościami. Po pierwsze, potrafi w ciągu jednego dnia złożyć jaja, których masa równa się jej własnej. Jej larwa w ciągu 5 dni zwiększa swoją masę nawet dwa tysiące razy! Ponadto, żyje nawet do 5 lat, co jest imponującym wynikiem w przypadku pszczół. Robotnice oraz trutnie dożywają tylko 3-4 miesiące.

Długowieczność królowej pszczół jest najlepszym dowodem na to, że mleczko pszczele cechuje się wspaniałymi właściwościami leczniczymi.

Można powiedzieć, że ma ono pozytywny wpływ na większość aspektów zdrowia człowieka. Specyficzny skład opierający się o niezbędne aminokwasy, minerały, naturalne hormony czy witaminy z grupy B, C, D i E, sprawia, że układ odpornościowy naszego organizmu jest skuteczniejszy w walce z różnego rodzaju infekcjami. Ponadto, udowodniono pozytywny wpływ mleczka pszczelego na mózg człowieka. Poprawia też pamięć oraz funkcjonowanie układu nerwowego, ponieważ zawiera naturalną acetylocholinę odpowiadającą za prawidłowe przesyłanie impulsów nerwowych w organizmie. Z pewnością tego rodzaju naturalne produkty pomagają w osiąganiu postawionych sobie życiowych celów.

Więcej informacji odnośnie mleczka pszczelego można znaleźć na http://mleczko-pszczele.pl.

problem z seksem

Nie ma czasu na seks – o pokoleniu skazanym na zawodowy sukces i łóżkową porażkę

webinarium

Organizujesz webinarium? Zobacz jakiego sprzętu potrzebujesz!