zamknij
Biura detektywistyczne kompromitują niewiernych małżonków

Biura detektywistyczne kompromitują niewiernych małżonków

0udostępnień

Mężowie i żony podejrzewające swoich partnerów o zdradę korzystają często z usług biur detektywistycznych. Choć godzina pracy detektywa kosztuje średnio od 100 do 150 złotych, a wynajęcie go na cały dzień nawet 1000 złotych, chętnych na tego rodzaju usługi nie brakuje.

Jak zdradzają kobiety i mężczyźni?

Detektywi podkreślają, że stereotyp mówiący, iż zdradzają jedynie mężczyźni jest nieprawdziwy. Równie często zdradzają kobiety, choć panie rzadziej dają się przyłapać na zdradzie – lepiej się z nią ukrywają, pamiętają o usuwaniu wiadomości z telefonów i poczty email. Panowie są mniej ostrożni, przez co częściej są przyłapywani na zdradzie. Panie natomiast są skłonniejsze do wybaczenia niewierności.

Odwiedzając miejsce takie jak biuro detektywistyczne można przekonać się, że mężczyźni rzadko porzucają starsze żony dla młodych dziewczyn. Zwykle ich kochankami są współpracownice w podobnym wieku, które nierzadko same są w związkach małżeńskich. Panie wybierają natomiast na kochanków mężczyzn w każdym wieku. U kochanków szukają adoracji, zrozumienia, wysłuchania lub poczucia, że są atrakcyjne fizycznie.

Fot. Fotolia.com

Bez względu na to, kto i dlaczego zdradza, niewierność jest trudnym doświadczeniem dla związku. Detektywi wskazują, że zdradza często prowadzi do rozwodu, jednak zdarza się, że jest początkiem pozytywnych przemian w małżeństwie i – wbrew powszechnej opinii – poprawia relacje między małżonkami.

Jak działa detektyw?

Każde biuro detektywistyczne oferujące usługi sprawdzania wierności małżonków (np. www.detektyw.com.pl) przygotowuje dowody zdrady, jeżeli ma ona miejsce. Dowody są przedstawiane w postaci raportów, zdjęć, materiałów video lub nagrań rozmów. Wszystkie materiały są przygotowane w taki sposób, by istniała możliwość wykorzystania ich w sądzie podczas ewentualnej sprawy rozwodowej. Detektywi dbają o to, aby do sądu zostały dostarczone jedynie te dowody, których pozyskiwanie jest legalne. Prawo pozwala na wykorzystywanie zdjęć i materiałów video, jednak zabrania przedstawiania jako dowodów nagrań wykonanych nawet zwykłym dyktafonem. Tego typu dowody detektyw może przedstawić jedynie swojemu zleceniodawcy.

Detektywi śledzący niewiernych małżonków nie są prowokatorami. Ich działania nie obejmują sprawdzania wierności żony lub męża poprzez adorowanie i podrywanie. Tego typu działania są wątpliwe etycznie, przez co licencjonowani detektywi się ich nie podejmują, aby nie stracić swojej renomy. Ich działania obejmują jedynie obserwowanie, śledzenie i zbieranie dowodów potwierdzających niewierność.

testy rekrutacyjne

Zanim pochopnie zmienisz pracę

Jak nosić legginsy?