zamknij
Pierścionek zaręczynowy – klasyczny czy nowoczesny?

Pierścionek zaręczynowy – klasyczny czy nowoczesny?

0udostępnień
11 sierpnia 20201476Views

Klasyka i nowoczesność mogą iść ze sobą w parze, ale też ścierać się z sobą. W kwestii wyboru pierścionka zaręczynowego trzeba zazwyczaj postawić na jedno, albo na drugie. Jeżeli kobieta sama wybiera pierścionek sprawa może być łatwiejsza, jednak nie jest to takie oczywiste. Łatwo ulec zachwytowi nad piękną błyskotką, nie biorąc pod uwagę tego, że przecież będzie się ją nosić na co dzień. Wybierając zatem pierścionek zaręczynowy – zarówno samodzielnie, jak i wspólnie – warto przeanalizować styl życia jego przyszłej właścicielki, jej upodobania i prefe-rowaną biżuterię.

Biżuteria dla minimalistki

Jej garderoba jest skomponowana w sposób przemyślany. Posiada praktyczną bazę i uniwersalne dodatki. W kwestii biżuterii jest oszczędna i nie nosi jej wcale lub jedynie niewielkie, proste akcenty. Nie lubi rzucać się w oczy, choć oczywiście ma swoje zdanie, ale nie musi go bardzo eksponować. Stawia na ponadczasowość i uniwersalność, nie chwilowe trendy, które szybko przemijają.

Idealny będzie klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem lub szafirem. Białe złoto doskonale wpisze się w styl minimalistki i sprawi, że będzie chętnie nosić je na co dzień. Trwały kamień nie zniszczy się, ciesząc oko przez lata.

Coś dla ekstrawertyczki

Uwielbia podążać za trendami, a w jej szafie zawsze znajdują się najmodniejsze ubrania. Śledzi pokazy mody i interesuje ją to, co obecnie noszą gwiazdy. Wyraża głośno swoje opinie, jest emocjonalna i lubi wyróżniać się z tłumu. Ma pokaźną kolekcję biżuterii, którą zawsze dobiera do stylizacji i konkretnego zestawu.

W tym przypadku sprawdzi się nowoczesny model pierścionka z kolorowym kamieniem. Osoba, która zawsze bardzo starannie dobiera wszystkie elementy stylizacji, raczej nie będzie nosić codziennie tego samego pierścionka – nawet jeżeli to ten wyjątkowy zaręczynowy. Można zatem dać się ponieść wyobraźni. Szmaragd robi niesamowite wrażenie, jednak często rezygnuje się z niego, jeżeli ma być noszony na co dzień, ze względu na jego nietrwałość. W tym przypadku sprawdzi się zatem znakomicie.

Miłośniczka klasyki

Preferuje zarówno klasyczne ubrania, jak i modne dodatki. Ceni sobie ponadczasowe wybory, choć pozwala sobie czasem na ekstrawagancję. Kieruje się w życiu rozsądkiem, ale wie, że dla zdrowia psychicznego można nieco zaszaleć. Lubi nosić dobrej jakości biżuterię z historią. W jej toaletce znajdziesz naszyjnik z vintage shopu, kolczyki po mamie lub pierścionek po babci.

W tym wypadku można postawić na klasyczny pierścionek z osadzonym dużym kamieniem i otaczającymi do mniejszymi kamyczkami. To tradycyjny wzór, który jednak nie starzeje się wraz z upływem lat. Wystarczy spojrzeć na pierścionek Kate Middleton. Szafir otoczony brylantami nie trąci myszką, choć przecież wiele lat wcześniej otrzymała go księżna Diana. Zobacz również, jak pięknie prezentuje się pierścionek z kamieniem położonym centralnie i mniejszymi kamyczkami po jego bokach, tworzącymi kształt oka. Wiele takich propozycji znajdziesz w ofercie Savicki online.

Zakupowy zawrót głowy – poznajcie najmodniejsze trendy modowe w tym sezonie

120 mln zł rocznie dla przedsiębiorstw. Weszła w życie ustawa o pomocy publicznej dla firm