zamknij
Gdzie zorganizować firmowe szkolenie lub konferencję?

Gdzie zorganizować firmowe szkolenie lub konferencję?

0udostępnień

Szkolenia pracowników, ważne konferencje, uroczyste bankiety – firmy organizują dzisiaj różnego rodzaju wydarzenia skierowane zarówno do swojej załogi, jak również do klientów i kontrahentów. Częstym problemem jest jednak wybór odpowiedniego miejsca do ich prowadzenia, które nie tylko będzie zapewniało odpowiednią przestrzeń, ale również zagwarantuje przystępne ceny i obsługę na najwyższym poziomie.

Rzadko która firma dysponuje na tyle dużą salą, by można w niej było zorganizować różnego rodzaju wydarzenia biznesowe. W związku z tym najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest prowadzenie konferencji, szkoleń czy bankietów poza siedzibą przedsiębiorstwa – w miejscach lepiej do tego przystosowanych, bardziej prestiżowych i tym samym również pozytywnie wpływających na wizerunek firmy.

W związku z tym wydarzenia biznesowe organizowane są obecnie najczęściej w centrach biznesowych dysponujących odpowiednim zapleczem, a więc salami oraz wyposażeniem, za pomocą którego będzie można zorganizować biznesowe przedsięwzięcie – także to z rozmachem, w którym ma wziąć udział ponad setka uczestników.

Fot. Fotolia.com

Dajmy na to, że jako organizator biznesowego wydarzenia przeglądasz oferty sal konferencyjnych k. Łodzi. Aby wszystko poszło śpiewająco, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Dobre centra biznesowe udostępniające przestrzeń do prowadzenia wydarzeń firmowych są w pełni przystosowane do potrzeb swoich klientów – na miejscu będzie czekać na ciebie sala w ustalonym wcześniej ustawieniu, a także sprzęt multimedialny (na przykład nagłaśniający, rzutnik czy ekran wraz z komputerem). To powoduje, że nie ma potrzeby dostarczania sprzętu we własnym zakresie. Ponadto, jeśli nie chcesz, by zaproszeni goście padli z głodu lub wycieńczenia, powinieneś zamówić także catering, który sprawnie obsłuży przerwy kawowe i lunchowe.

Jeżeli z kolei konferencja lub szkolenie ma odbywać się przez co najmniej dwa dni, nie musisz się martwić. Obecnie bez problemu znajdziesz także hotele k. Łodzi, które dysponują własnymi centrami biznesowymi. Wówczas nie tylko będziesz mieć do dyspozycji właściwą przestrzeń do zorganizowania konferencji, ale również zaproszeni goście będą mieli gdzie przespać noc.

Motywacja pracowników: wynagrodzenia czy dodatki pozapłacowe?

Mamo, dbaj o siebie!