zamknij
Farbowanie włosów bez zniszczeń

Farbowanie włosów bez zniszczeń

0udostępnień
12 stycznia 20211022Views

Farbowanie włosów dawniej kojarzyło się nie tylko ze zmianą koloru, ukryciem siwych kosmyków, lecz także i pogorszeniem ogólnego stanu włosów. Na szczęście obecnie na rynku dostępne są produkty, które oprócz zapewnienia świeżego koloru, jednocześnie odżywiają włosy np. farby do włosów Montibello, które mają szeroką gamę kolorystyczną i konsystencję kremową.

Trwałość

Farbując włosy oczekuje się przede wszystkim pokrycia całych odrostów oraz siwych włosów. Jednak farba, która pokryje całe włosy, lecz zbyt szybko się wypłucze lub zniszczy kosmyki, nie jest  warta uwagi i pieniędzy. Farby Montibello to doskonała inwestycja przede wszystkim w trwałość i równomierne pokrycie włosów na całej długości.

Farby do włosów Montibello przeznaczone są do farbowania permanentnego, które zapewnia głęboki oraz intensywny kolor na długo, jednocześnie nie niszcząc włosów. Bardzo szeroka gama kolorystyczna, która zawiera około sto odcieni, odpowiada na oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Intensywność koloru i równomierny efekt pokrycia kosmyków na całej długości to jedna z wielu zalet farb Montibello, które warto wprowadzić na stałe do pielęgnacji i stylizacji fryzury.

Odżywienie

Korzyści wynikające z korzystania z produktów Montibello, to między innymi innowacyjność zastosowanej formuły. Farby do włosów Montibello, dzięki technologii Soya Color Protect, pielęgnują włosy podczas farbowania. Aktywne substancje o pochodzeniu roślinnym, takie jak ekstarkty z drzewa Boswellia Serrata i ekstarkty soi, doskonale chronią włosy przed jakimikolwiek zniszczeniami. Farby te chronią włosy i sprawiają, że uzyskiwane rezultaty to przede wszystkim głębokie kolory o dużej intensywności, a także błysk i miękkość kosmyków.

Po dobraniu najodpowiedniejszego koloru farby i uzyskaniu pierwszych efektów, można być pewnym satysfakcjonujących rezultatów i odświeżonego wizerunku. Zadbane włosy to bowiem uzupełnienie wizerunku, na który składa się również staranny makijaż i gustowna stylizacja. Jednak to właśnie na fryzurę najczęściej zwraca się uwagę, dlatego włosy zadbane i błyszczące, które mają głęboki oraz intensywny kolor, to najlepsze co można zrobić dla własnego samopoczucia i pewności siebie. Nie warto więc wydawać pieniędzy na średniej jakości produkty, które pozwalają uzyskać efekty mało satysfakcjonujące. Znacznie rozsądniejsze jest wybranie farb Montibello, które zapewnią oczekiwany efekt i ochronią włosy przed zniszczeniami.

Relax, odpoczynek i pełny luz – czyli wakacyjny obóz chillout

Gdzie kupować perfumy niszowe?