zamknij
Sesderma – zestaw dla skóry z trądzikiem różowatym

Sesderma – zestaw dla skóry z trądzikiem różowatym

0udostępnień
25 stycznia 20191204Views

Skóra z trądzikiem różowatym wymaga szczególnej pielęgnacji. Schorzenie charakteryzuje się nieestetycznym zaczerwienieniem, pajączkami oraz krostkami. Warto dodać, że częściej borykają się z nim osoby o jasnej karnacji i skórze naczynkowej. Oprócz nieestetycznego wyglądu skóry, zaburzenie często wiąże się z uporczywym swędzeniem. W jaki sposób pielęgnować skórę, aby jak najmniej odczuwać negatywne skutki?

Krem nawilżający + Serum antyoksydacyjne – rozświetlające

Przedstawiam Ci zestaw od Sesdermy składający się z kremu nawilżającego do skóry z trądzikiem różowatym oraz rozświetlającego serum antyoksydacyjnego. Komplet oferuje cerze błyskawiczną ulgę i ukojenie. Dodatkowo wspomaga on walkę ze starzeniem. Systematyczne stosowanie kosmetyków sprawia, że skóra zyskuje świeży wygląd, gwarantując jednocześnie poczucie komfortu.

Serum zostało wzbogacone o stabilną formę witaminy C. Kosmetyk sprzyja ujędrnieniu skóry oraz zapobiega odwodnieniu i powstawaniu zmarszczek. Oprócz tego, niweluje przebarwienia posłoneczne, zapewniając efekt gładkiej i promiennej cery. Zadaniem kremu jest z kolei złagodzenie stanów zapalnych, eliminacja bakterii oraz zmniejszenie zaczerwień i innych niedoskonałości.

Kosmetyki wzajemnie się uzupełniają. Ich współpraca gwarantuje rewelacyjne rezultaty w postaci gładkiej, odmłodzonej oraz zrelaksowanej skóry bez trądziku.

Aby efekty były zadowalające, pamiętaj o sposobie i kolejności nakładania kosmetyków. Serum aplikuje się każdego ranka i wieczoru na oczyszczoną skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. Gdy delikatnie się wchłonie, nakładamy krem.

Zestaw kupisz na: www.sklepestetyka.pl/sesderma

Przyczyny trądziku różowatego i zaostrzenia zmian

Trądzik różowaty ujawnia się w około 10% populacji, zazwyczaj u osób w wieku 30-35 lat. Jeżeli należysz do tego grona, zapewne zastanawiasz się, jakie są przyczyny tego schorzenia. Występowanie zmian lub ich zaostrzenie w dużej mierze powodują m.in.:

  • stres,
  • ekspozycja na słońce,
  • częste korzystanie z sauny i basenów (chlorowana woda),
  • zaburzenia hormonalne (choroby tarczycy, zaburzenia miesiączkowania),
  • gwałtowna zmiana temperatur,
  • zakażenia bakteryjne,
  • długie stosowanie maści lub kremów zawierających sterydy.

Prawidłowa pielęgnacja to ogromna część sukcesu. Równie ważne są także codzienne nawyki, dzięki którym osoby z trądzikiem różowatym mogą uniknąć zaostrzenia zmian skórnych.

Jak napisać list motywacyjny do pierwszej pracy (kiedy brak nam zawodowego doświadczenia)?

Rozmowa kwalifikacyjna. Rodzaje wywiadu rekrutacyjnego