zamknij
Idealna kosmetyczka na podróż samolotem

Idealna kosmetyczka na podróż samolotem

0udostępnień
6 grudnia 20181236Views

Chyba każda kobieta kocha podróżować. Podróże rozwijają, pozwalają się zrelaksować i przede wszystkim zapewniają odpoczynek, którego tak bardzo nam potrzeba w dzisiejszych czasach. Dla kobiety wyjazd wiążę się z dodatkowym problemem jakim są kosmetyki, bez których podróż nie może się odbyć. Jeśli planujemy podróż samolotem musimy przecież przejść chociażby kontrolę na lotnisku i wiele pań nie wie jak się za to wszystko zabrać. Z pomocą przychodzi marka NOBLE, która zajmuje się produkcją podróżnych kosmetyczek najwyższej jakości, wśród których na pewno znajdziemy produkty nadające się do podróży samolotem.

Idealna kosmetyczka na podróż samolotem

Zanim przystąpimy do wyboru kosmetyczki warto zwrócić uwagę na zasady dotyczące bagażu podręcznego. Pojemność opakowań kosmetyków w płynie nie powinna przekraczać 100 mililitrów, natomiast ich waga nie powinna przekraczać kilograma. W tym przypadku możemy albo skorzystać z miniaturowych produktów podróżnych dostępnych w sklepach, które zazwyczaj mają pojemność 50 mililitrów, albo po prostu możemy przelać interesujące nas kosmetyki do mniejszych opakowań – specjalne buteleczki silikonowe są dostępne również na stronie sklepu Noble. Kosmetyczka podróżna powinna być zrobiona z transparentnego materiału, a więc umożliwiać widoczność zawartości, bez jej otwierania. W sklepie NOBLE mamy do wyboru wiele kosmetyczek do samolotu, a kilka propozycji przedstawiamy poniżej.

Elegancka kosmetyczka podróżna

Kosmetyczka B001 – bardzo elegancka kosmetyczka transparentna, która zadowoli najwybredniejsze zwolenniczki podróżowania. Kosmetyczka ta nazywana jest także organizerem podróżnym, który idealnie nada się na podróż samolotem i nie tylko. Zawartość kosmetyczki ze względu na jej transparentny charakter jest zawsze widoczna bez otwierania, dzięki czemu nie sprawi problemów podczas kontroli bagażu na lotnisku.

Kosmetyczka została zaprojektowana przez młodych polskich projektantów, co gwarantuje nie tylko piękny design, ale także wysoką jakość. Organizer jest dostępny jako samodzielny produkt lub możemy go nabyć także w zestawie ze średnim i dużym kuferkiem podróżnym.

Wygodna kosmetyczka podróżna

Inną kosmetyczką godną uwagi jest kosmetyczka z haczykiem, która podobnie jak wcześniej opisywany B001 sprawdzi się świetnie podczas podróży samolotem, gdzie musimy przejść kontrolę na lotnisku. Ponadto kosmetyczka idealnie nadaje się na basen, ponieważ jest odporna na zamoczenie. Bardzo często wybierają ją kobiety, które kochają uprawiać sport i prowadzić aktywny tryb życia. Oczywiście nie musimy przechowywać w niej rzeczy typowo sportowych, takich jak okulary do pływania czy czepek – z powodzeniem może zostać wykorzystana do przechowywania dokumentów czy leków, które ochroni przed deszczem.

Zestaw kosmetyczek podróżnych

Dla wymagających pań, które potrzebują więcej niż jednej kosmetyczki, ciekawym wyborem może być zestaw kosmetyczek przeźroczystych ZST01. W skład zestawu wchodzą dwie kosmetyczki, jedna o długości 24 cm, druga o długości 16,5 cm. Podobnie jak powyższe modele, jest to idealna kosmetyczka na podróż samolotem. Zapewni bezproblemową kontrolę na lotnisku, a potem będzie mogła nam służyć w wielu różnych sytuacjach.

Dom bez telewizora – czy to możliwe?

Na co zwrócić uwagę wynajmując biuro?