zamknij
Rozpieszczaj swoich klientów wyśmienitymi czekoladkami

Rozpieszczaj swoich klientów wyśmienitymi czekoladkami

0udostępnień

Która z nas nie przepada za rozpływającą się w ustach czekoladą od razu poprawiającą humor? Nie zawsze pozwalamy sobie na nią tak często, jak chcemy, ale warto pamiętać o tym, że czekolada zawiera wiele dobroczynnych składników i kilka kostek od czasu do czasu na pewno nie będzie niczym złym.

Dzisiaj coraz częściej czekolada wkracza także do biznesu w formie pysznych upominków reklamowych – gdy zależy ci na tym, aby podarować swoim klientom i kontrahentom coś wyśmienitego, ale też nie chcesz zamawiać nudnych długopisów lub notatników, postaw na czekoladki firmowe!

Wyśmienite na każdą okazję

Oprócz tego, że czekolada zachwyca smakiem, jest także doskonałym upominkiem na każdą okazję w biznesie. Czekoladki reklamowe są oferowane w wielu różnych wariantach, między innymi jako pojedyncze kostki pakowane w jednorazowe opakowania, mogą mieć też fantazyjne kształty, na przykład serduszek. Także dostępne są miniaturowe tabliczki czekolady – mlecznej, białej, gorzkiej czy z nadzieniem.

Gdy szukasz upominku reklamowego dla klientów, wtedy wybierz małe czekoladki – można łatwo dołączyć je do zakupów zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, można także umieścić je dekoracyjnej miseczce przy każdym stanowisku obsługi klienta lub przy kasie.

Jeżeli natomiast zależy ci na podarowaniu nieco większego upominku, wtedy zdecyduj się na zakupienie pełnowymiarowych tabliczek czekolady – najlepiej luksusowej marki, która znana jest ze swoich pysznych słodyczy. Także popularne są teraz Czekoladowe Telegramy z czekoladkami z literkami tworzącymi życzenia, również czekolady w pomysłowych kształtach, na przykład samochodu, komputera czy telefonu, czy w końcu ekskluzywne bombonierki pełne wyśmienitych czekoladek, które będą ucztą dla podniebienia.

Personalizacja czekoladowych upominków

Bardzo dobrym pomysłem przy zamawianiu czekoladek jest skorzystanie z usługi personalizacji. Polega ona na wykonaniu opakowań z logo firmy, jej hasłem reklamowym, życzeniami i w dowolnych kolorach. Wtedy słodycze reklamowe nie tylko są pełnym inwencji prezentem, ale również zyskują na wartości z marketingowego punktu widzenia, ponieważ umieszczenie charakterystycznych dla firmy elementów na takich produktach wpływa na budowanie jej pozytywnego wizerunku oraz zachęca klientów do częstszego korzystania z usług oraz zamawiania produktów.

Gdzie zamówić czekoladki reklamowe?

Chociaż najprostszym rozwiązaniem będzie pójście do sklepu i zakupienie czegoś wyśmienitego, to lepiej skorzystać z usług firm, które specjalizują się w branży słodyczy reklamowych. Nie dość, że wybór jest znacznie szerszy, a ceny bardzo atrakcyjne, ponieważ im więcej zamówi się produktów, tym opłata będzie niższa, to jeszcze dodatkowo można skorzystać ze wspomnianej usługi personalizacji, która pozwoli na nadanie czekoladkom czy innym wybranym słodyczy indywidualnego rysu.

Kiedy najlepiej powiększać piersi?

W biznesie opłaca się być hojnym, czyli o prezentach dla klientów