zamknij
Oryginalny prezent na rocznicę, który na długo zapadnie w pamięć

Oryginalny prezent na rocznicę, który na długo zapadnie w pamięć

0udostępnień
4 marca 20191607Views

Rocznica związku to doskonała okazja, aby pozytywnie zaskoczyć swoją drugą połówkę jakimś oryginalnym i danym od serca prezentem. Zobacz najciekawsze pomysły na upominki, które najlepiej oddadzą wyjątkowość tej okazji.

Budowanie szczęśliwego związku wymaga od obu stron pracy, zaangażowania, wyrozumiałości oraz miłości, dzięki której jesteśmy w stanie wybaczać i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z ukochaną osobą. To waśnie z tych powodów warto pamiętać o każdej rocznicy związku i celebrować ją wyjątkowymi i oryginalnymi upominkami. Oto kilka pomysłów na ciekawe prezenty, które na długo zapadną w pamięć.

Mozaika ze zdjęć

Mozaika ze zdjęć jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji rocznicy, pod warunkiem, że para posiada dużą liczbę fotografii – tych aktualnych i tych sprzed kliku lat, zrobionych podczas wspólnych wakacji, uroczystości rodzinnych, czy innych wyjątkowych chwil. Zdjęcia zamknięte w jednym obrazie, wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego.

Mapa gwiazd

Niebanalnym prezentem z okazji rocznicy będzie mapa ukazująca gwiazdozbiór uchwycony w wyjątkowym momencie dla pary, np. w dniu pierwszej randki, zaręczyn, ślubu, czy narodzin dziecka. Taki podarunek pozwala zatrzymać gwiazdy i przenosić się w najlepsze chwile w życiu.

Spersonalizowana mapa podróży

Pasją wielu par są bliskie i dalekie podróże, z których przywożą tysiące zdjęć. Prezentem z okazji rocznicy, który ucieszy miłośnika wojaży i fotografii może być designerska, spersonalizowana mapa, na której oznacza się odwiedzone miejsca, zaplanowane, czy wymarzone podróże. Taki prezent na pewno pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę, a także wywoła wiele miłych wspomnień. Jest doskonałą alternatywą dla fotoksiążek, albumów i klasycznych obrazów. Dodatkową zaletą mapy jest jej unikatowa konstrukcja, która nigdy się nie znudzi.

Obraz ze słów

Pomysłem na indywidualny prezent z okazji rocznicy jest obraz z napisem LOVE, HOME, czy złożony z innych słów wyrażających myśli, emocje i uczucia kojarzące się z bliską osobą. Upominek będzie nie tylko piękną pamiątką dla obdarowanego, ale również przykuwającym uwagę elementem dekoracyjnym w domu.

Stylowy portret

Innym ciekawym pomysłem na prezent z okazji rocznicy jest portret wykonany ze zdjęcia. Może on być wykonany w różnych stylach, np.

  • Letter face – połową obrazu jest zdjęcie twarzy, a na drugiej połówce twarz składa się z wyrazów wybranych przez zamawiającego,
  • Splash – połączenie wielu pasujących do siebie kolorów, odpowiednie rozprowadzenie barw oraz wkomponowanie w obraz słów,
  • Watercolor painting – zwykłe zdjęcie wygląda jak obraz malowany farbami olejnymi,
  • grafitti – zdjęcie zamienia się w pracę streetartową.

Drzewo genealogiczne

Dla osób, które cenią sobie wartości rodzinne doskonałym prezentem rocznicowym będzie spersonalizowane drzewo genealogiczne ze zdjęciami, ukazujące historię najbliższych. Taki upominek wywoła wiele emocji i wzruszeń u osoby, która go otrzyma, a dodatkowo będzie stanowił wyjątkową dekorację domu.

Jakie powikłania mogą wystąpić po porodzie?

Makijaż permanentny – zrób to dobrze!