zamknij

Wzór CV dla księgowej

0udostępnień
wzzór cv księgowej

Masz wykształcenie ekonomiczne o profilu rachunkowość, interesują cię zagadnienia finansowo-księgowe i jesteś zainteresowana pracą na stanowisku księgowej? Tu znajdziesz wzór CV księgowej.

CV księgowej powinno zaczynać się od takich danych jak: imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon i adres mailowy.

Pod danymi kandydatki należy zamieścić informacje o posiadanym wykształceniu: datę rozpoczęcia i ukończenia studiów, nazwę uczelni i kierunek. Na stanowisku księgowej preferowane jest wykształcenie wyższe o kierunku finanse i rachunkowość.

W następnej części CV księgowej należy wymienić nabyte doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z finansami. Obok daty rozpoczęcia i zakończenia danej pracy oraz nazwy firmy sporo miejsca trzeba poświęcić zakresowi obowiązków, które były do tej pory wykonywane. Z nich potencjalny pracodawca uzyska informację czego kandydatka nauczył się w poprzedniej pracy.

W kolejnej części CV księgowej należy wymienić kursy i szkolenia związane z wykonywanym zawodem.

W związku z tym, że coraz więcej firm działa na rynku międzynarodowym od księgowej wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego. Dlatego w CV trzeba określić znajomość języków obcych. Informacje te warto potwierdzić właściwymi certyfikatami.

W CV księgowej należy również zawrzeć informacje o umiejętnościach, które są niezbędne w wykonywaniu tego zawodu, np. obsługa komputera lub obsługa programów finansowo-księgowych.

Od księgowej wymaga się, aby była odpowiedzialna, uczciwa, cierpliwa, skrupulatna, samodzielna, dlatego należy te cechy wymienić w na końcu CV w części Dodatkowe Informacje.

Wzór CV księgowej

wzór cv sekretarki

Wzór CV dla sekretarki

wzór cv tłumacza przysięgłego

Wzór CV dla tłumacza przysięgłego